Prime video.

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13715
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Prime video.

Post: # 111666Post Nathi »

Oglądam Hunters z Alem Pacino.
Obrazek

Grupa Żydów w latach 70 zabija nazistów w USA. Dość kontrowersyjny, dużo mordowania i niesmacznych scen.

Podrzynanie gardeł, strzelanie w głowę, bardzo dużo scen sadyzmu w obozach koncentracyjnych. Np. szachy nago, więźniowie to pionki, a zbita figura ma podrzynane gardło.
Złapani nazisci są torturowani mniej więcej podobnie jak zabijali Żydów. Np. gazowanie pod prysznicem.
Z tortur to wpychanie naziolowi gówna do buzi aż się porzyga.

Jest też wątek jakiegoś spisku nazistów po wojnie, budują jakąś bombę. Jest jeszcze wątek NASA, że po wojnie zmieniła nazwiska uczonym z III rzeszy i wzięli ich do pracy.

Mi się ogląda dobrze, ale wiem, że nie każdy dobrze odbierał Żydów mścicieli i morderców.

Następnym co będziemy oglądać to alternatywna rzeczywistość jak Niemcy wygrywają wojnę i w latach teraźniejszych jest III Rzesza. Ale to za parę odcinków o krwiożerczych Żydach.
Obrazek
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Prime video.

Post: # 111680Post gaynau »

natus i amazon? SZOK:O

czlowiek z wysokiego zamku- calkiem OK:)
the boys
fleabag
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13715
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Prime video.

Post: # 111685Post Nathi »

Nie martw się w sklepie nadal nic nie kupiłem :mrgreen: Pysia kiedyś kupił, bo jakieś śmieszne pieniądze kosztowało, a na Netflix jest nuda i nie dziwię się, że im subskrybcje spadają. Nic tam nie ma ciekawego, a seriale z każdym sezonem są gorsze. Nie mówiąc o tych, które skończyły się w połowie i nigdy nie dokończyli.

The Boys chciał Pysio oglądać, ale po 1 odcinku powiedziałem, że syf. Ale trzeba brać poprawkę na to, że ja nie oglądam filmów Marvela i nie jestem fanem superbohaterów.

Ale oglądałem wszystkie sezony Chicago fire :lol:
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13156
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Prime video.

Post: # 111690Post Hebius »

Samo Chicago Fire :shock: Bez Chicago PD (że o Chicago Justice i Chicago Med oraz wybranych odcinkach Law & Order: Special Victims Unit nie wspomnę)? :D
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13715
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Prime video.

Post: # 111694Post Nathi »

Próbowałem Chicago PD ale nie cierpię tego detektywa starego i zrezygnowałem po odcinku. Reszty chyba nie ma? A może Chicago med było, muszę sprawdzić.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Prime video( Amazon)

Post: # 118113Post gaynau »

Wypadałoby, aby też mieli oddzielny temat.

Obecnie oglądam The Lake.

O geju i jego córce, którą oddał do adopcji, nad jeziorem. Z fajnym, brodatym sprzedawcą w lokalnym sklepie...
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13715
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Prime video( Amazon)

Post: # 118117Post Nathi »

Jest ale nikt się nie udziela, na drugiej stronie.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13156
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Prime video( Amazon)

Post: # 118122Post Hebius »

Administracja powinna połączyć.
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Prime video( Amazon)

Post: # 121809Post gaynau »

Ghosts.
Całkiem przyjemna komedia, serial. Odcinki z morałem. I jest całkiem wyraźny wątek gejowski 😉
Obejrzałem wczoraj cały sezon.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Prime video.

Post: # 122261Post mike »

Jakoś dziś w nocy najgłośniejsza serialowa premiera tego roku - Pierścienie Władzy. Amazon pozmiatał budżetem, ciekawe jak będzie z fabułą.

Obrazek
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13156
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Prime video.

Post: # 122274Post Hebius »

Po beznadziejnym ostatnim sezonie "Gry o tron" w ogóle nie mam chęci zaczynać tego nowego ze smokami.
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Prime video.

Post: # 122280Post mike »

Ale to HBO i prawda, a Ród Smoka badziew jakich mało tak jak gaynau nie widzi kasy w Sandmanie tak ja nie widzę kasy w smokach, a budżet jest o 5 baniek większy na każdy epizod. I oczywiście nie chodzi o to, żeby serial składał się jedynie z pięknych efektów specjalnych, zasadniczym problemem spinn offu GOT jest kupiasta obsada aktorska (to praktycznie sama trzecia liga), nudna tocząca się jak ślimak fabuła, drętwe dialogi. Liczę, że w amazonowych Pierścieniach Władzy będzie inaczej.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Prime video.

Post: # 122318Post gaynau »

widac mamy zupelnie inne gusta, bo mi sie i smoki podobaja i tempo akcji:D
Hebius pisze: 01-09-2022 19:21:00 Po beznadziejnym ostatnim sezonie "Gry o tron" w ogóle nie mam chęci zaczynać tego nowego ze smokami.
po ostatnim sezonie jest kompletna rehabilitacja, stara dobra gra o tron:)
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Prime video.

Post: # 122351Post mike »

Szkoda tylko, że czas antenowy smoków to 5 min na cały odcinek, a one tu robią największą robotę i bez nich jest to nudna telenowela z nudnymi aktorami wlecząca się jak po ślimaku....

Wracając do Pierścieni Władzy dziś w nocy nastąpiła premiera od razu 2 odcinków można już oglądać. Z tej okazji typowy polski ból dupy atak troli zaniżających ocenę, którzy nawet nie obejrzeli tych dwóch pierwszych odcinków....

Obrazek

VS

Obrazek
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Prime video.

Post: # 122357Post gaynau »

Tak jak Hebius pisał. W ostatnim sezonie GOT smoków było mnóstwo, ale sezon był fatalny.
Ani got ani hod nie jest o smokach, to dodatki 😉

A ocena wzrośnie, zawsze jest na początku niska przy super-produkcjach.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Prime video.

Post: # 122385Post mike »

jest pogrom https://www.filmweb.pl/serial/W%C5%82ad ... inus=false mamy do czynienia ze smasowanym hejterskim review bombing, na imdb sobie z tym poradzili, bo algorytm wie jak odrzucać takie oceny

jestem po 2 odcinkach Pierścini i jest nieźle, a zapowiada się jeszcze lepiej, fabuła wciąga, aktorzy dobrze dobrani, realizacja z rozmachem jest to wszystko miłe dla oka każdy kadr ocieka grubym pieniądzem, może jeszcze brakuje "tego czegoś" ale to dopiero początek serial się dopiero rozkręca w tych 2 odcinkach i tak bardzo dużo się dzieje jak na razie jestem zadowolony szczególnie po opiniach, że to miała być kupa...
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Prime video.

Post: # 122439Post gaynau »

Ja się tym ocenom w sumie nie dziwię, przy takim zachowaniu amazona:
https://antyweb.pl/wladca-pierscieni-usuwanie-recenzji

Sam za chwilę chyba wystawię 1 dla zasady.

Imdb nie usuwa ocen, usuwa recenzje poniżej 6...
Przecież to jest debilne zachowanie...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Prime video.

Post: # 124375Post mike »

Nie usuwa tylko na chwilę wstrzymał z uwagi na review bombing armii trolli. Jakby nie mogli zdzierżyć niskich ocen to by nie przepuścili recenzji 4/10 w swoim własnej gazecie The Washingt Post należącej do Bezosa. Jak dotąd wyszło 6 odcinków wkręcam się coraz bardziej póki co waham się 6-7/10.

Na prajma wpadł branżowy Pryzmat całkiem przyjemna włoska produkcja sądząc po pierwszym odcinku, jest polski lektor.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Prime video.

Post: # 124395Post gaynau »

Usuwa, dodatkowo nie było żadnych recenzji poniżej 6.
Serial ładny. Ale trochę pierdu pierdu...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Prime video.

Post: # 124407Post mike »

no przecież mówię nie było przez chwilę teraz są widoczne też poniżej włącznie z 1/10

świetnie zagrana postaci Arondira
Obrazek
ODPOWIEDZ