Filmy/Seriale LGBT

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Adrian2009
Posty: 4
Rejestracja: 21-01-2024 16:08:28
Lokalizacja: Sz zecin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 179031Post Adrian2009 »

Tez mysle, ze nie ma nic bardziej obrzydliwego niz ruchanie sie z kazdym, gdziekolwiek popadnie. Jeżeli faktycznie tworcy mieli intencje zohydzic, to bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 181610Post mike »

Świat się zatrzymał, internet zapłonął, modły zostały wysłuchane! Po sześciu latach w jubileuszowym 100-tnym odcinku 9-1-1, Buck wreszcie zapałał żądzą miłości do mężczyzny https://www.youtube.com/watch?v=OOL14NVlCXM
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 182943Post mike »

Coś dla miłośników Włoch. Na YT (z polskimi napisami - trzeba włączyć całkiem dobre tłumaczenie z angielskich napisów) oraz na torrentach (z angielskimi napisami i w lepszej jakości video) dostępny drugi sezon serialu Un Professore z przystojnymi Włochami oraz ciekawym gejowątkiem. Dlaczego ciekawym? Otóż nie uświadczymy tu trendującego puszczalstwa z dupczeniem na pierwszej randce, napięcie rośnie grzecznie i powoli w rozwijających się monogamicznych relacjach, zgodnie ze standardami naszych matek, babć i brababć, odejmując wyjątki rzecz jasna. Jest też polski akcent, niestety heterycki. Przy okazji fajne widoki włoskich ikon kulturowo-zabytkowych, muzeów, miast, do tego aktualnie modna we włoszech popowa muzyka lokalnych artystów.

cały 2 sezon do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=GIxDlsU ... 5ycT-dguNq
sezon 1: https://www.youtube.com/watch?v=aqGEiZv ... XU9aag2Qvt
Spoiler
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8874
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 182948Post Walpurg »

O! W niedzielę zjem panów.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 182949Post Nathi »

Z tymi przystojnymi Włochami to bym polemizował. Siedziałem tydzień na wakacjach we Włoszech i nawet do nikogo nie napisałem na grindr. Nic nie zaliczyłem, a rzadko mi się zdarza nie zabawić na wyjeździe.

Zdecydowanie nie mój typ facetów, no i za bardzo owłosieni.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10808
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 182989Post gaynau »

A może po prostu oni ciebie nie chcieli?
Włosi patrzą z góry na Słowian 😏
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 182992Post Nathi »

Tak bym mógł powiedzieć jakbym do któregoś napisał i mi podziękował. A tak to nie wymyślaj.

Oglądałem niedawno na HBO film
Mieszaniec / Mutt (2023) dramat
Obrazek
Film o początku tranzycji chłopaka z NY.
Odczucia mam różne, ale tytuł absolutnie pasuje do tego co pokazali w filmie.
Pokazali widzom te fazę w której jest się tym mieszańcem, choć brzydko to brzmi sam używam tego określenia i uważam za trafne.
Mogę powiedzieć, że pokazali to dobrze. Plus za to, że główny bohater faktycznie był po tranzycji.
Ale czy film był dobry? Nie wiem, dla mnie nie miał przesłania, ale może dla osób nie obytych w temacie miał. I może powstał żeby pokazać pewnie rzeczy właśnie im. Ciężko mi stwierdzić. Na pewno jest autentyczny, nie wybitny ale pokazuje pewne sprawy.

Jak na dramat przystało bez happy andu.
ODPOWIEDZ