Fantastyka, moja miłość

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 14573
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Fantastyka, moja miłość

Post: # 193453Post Hebius »

Nie Jordi, Marcin napisał jasno:"Ta pani też nie wydaje mi się wzorem dobrego człowieka - skoro ma dozór policyjny za złe traktowanie zwierząt". Tutaj nie ma żadnej wątpliwości tylko przekonanie, że dobrych ludzi policja nie oskarża.
– Jakże mogę wymagać, żeby on, będąc o tyle wyższym ode mnie, znajdował jakąkolwiek w moim towarzystwie przyjemność? Nie byłażby to szalona z mej strony pretensja?
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 12954
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Fantastyka, moja miłość

Post: # 193454Post marcin »

Po pierwsze, pisałem o wydawaniu się a nie o pewności.
Po drugie, spółdzielnia i sanepid napisały w oficjalnych pismach o kocie w lodówce i martwym psie na balkonie - normalny człowiek nie trzyma martwego psa na balkonie, Hebiusie. Nawet jeśli nie na takiego zakazu.

Co prawda ta pani temu zaprzecza ale trochę trudno mi uwierzyć, że wszyscy - policja, prokuratura, spółdzielnia, sanepid, sąsiedzi kłamią bo się z bliżej niejasnych przyczyn na te panią uwzięli. Wszyscy się uwzięli na całkowicie niewinną osobę?
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 14573
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Fantastyka, moja miłość

Post: # 193460Post Hebius »

Nie wiemy co pisał sanepid.
– Jakże mogę wymagać, żeby on, będąc o tyle wyższym ode mnie, znajdował jakąkolwiek w moim towarzystwie przyjemność? Nie byłażby to szalona z mej strony pretensja?
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 12954
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Fantastyka, moja miłość

Post: # 193461Post marcin »

No to spółdzielnia. Sądzisz że pracownicy spółdzielni tak ochoczo potwierdzaliby nieprawdę w oficjalnych pismach (a przede wszystkim: po co mieliby to robić???) tym bardziej że ta rewizja była w obecności policji?

Skoro ta pani twierdzi że żadnych zwlok psa czy kota nie było a spółdzielnia kłamie - to czemu nie zwróci się do policji aby ta potwierdziła że zwłok zwierząt nie było?
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 12954
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Fantastyka, moja miłość

Post: # 193507Post marcin »

A teraz zostawmy już temat tej pani i wróćmy do fantastyki

Za dwa dni ma wyjść nowe ilustrowane (i rozszerzone, ale nie wiem dokładnie o co) wydanie Ziemiomorza. Mam stare, przeczytałem ale nie całość. To nowe trochę kusi.
Hebiusie, kupujemy?
Obrazek
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 14573
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Fantastyka, moja miłość

Post: # 193512Post Hebius »

To ilustrowane wydanie jest rozszerzone o sześć niepublikowanych wcześniej opowiadań.
Nie jestem fanem takich ekskluzywnych wydawnictw, ale pewnie bym kupił, gdyby miał więcej miejsca w domu i nadmiar kasy (149,99 zł cena detaliczna - w EMPiKu-u 92,99 zł).
– Jakże mogę wymagać, żeby on, będąc o tyle wyższym ode mnie, znajdował jakąkolwiek w moim towarzystwie przyjemność? Nie byłażby to szalona z mej strony pretensja?
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 12954
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Fantastyka, moja miłość

Post: # 193513Post marcin »

Uważam że cena nie jest nadmiernie wygórowana biorąc pod uwagę że to tomiszcze ponad 1000 stron
A dzisiaj byle książka 200-stronicowa ma cenę okładkowa typu 70 zł.
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
ODPOWIEDZ