Netflix

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
Posty: 5259
Rejestracja: 18-07-2018 15:54:11

Re: Netflix

Post: # 191742Post uzytkownik_konta »

Dla mnie trochę ta taśmowa produkcja i jej mizerne efekty są dowodem tego, że w sztuce jest coś niekwantyfikowalnego. Bo policzyli sobie to wszystko, opracowali te idealne schematy na podstawie analizy iluś tam produkcji, które odniosły sukces; obecnie z pewnością zaprzęgli do wykrywania tych wzorców i najlepsze istniejące w tej dziedzinie narzędzie, czyli AI. A wychodzi paździerz nie do oglądania. Czego brakuje? A no artysty-filmowca i dostępnej mu swobody twórczej; są tylko rzemieślnicy odtwarzający przepisany schemat, a z tego może i będzie produkt poprawny technicznie - ale nic więcej.
Awatar użytkownika
Elfin
Posty: 702
Rejestracja: 27-02-2024 00:43:29
Lokalizacja: Polska

Re: Netflix

Post: # 191746Post Elfin »

Scenarzyści, reżyserzy i aktorzy, całe ekipy filmowe, czasami są ze ścisłej czołówki, problemem są zapisy w kontaktach i brak swobody z nich wynikający i narzucony przez producenta, który kontroluje wszystko. Kiedyś też kontrolowano (wszystkie duży wytwtwórnie o poczatków filmów fabularnych), ale nie w tak dużym stopniu jak teraz. A dzieła powstają tez obecne jak producent jest niezależny i do tego (co jest wskazane) sam jest artystą.
Kocham cię życie nad życie!
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8982
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 192075Post mike »

Bez Tchu całkiem nieźle się zapowiada. Dużo Patryczka z Elity, więc może się nie znudzę, a nawet wciągnę :>

Obrazek
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8982
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 192200Post mike »

Bindżuję Bez Tchu jestem już na końcówce. O ile serial bardzo fajnie się zapowiadał przez jakieś 3-4 odcinki to później już coraz większa nuda w klimacie brazylijskiej telenoweli. Jest wątek homo, choć zgodnie z przypuszczeniami bez Manu Riosa, lecz nawet pomimo tego producenci używając scen z nim puścili oczko w kierunku gejowskiej widowni o czym przekonacie się w odcinku czwartym. Pozytywnie zaskoczył bohater Oscar https://www.youtube.com/watch?v=Hvles766ejg (jakby się komuś nie chciało oglądać to macie scenki homo z jego historią, choć z wyciętą golizną przez wzgląd na cenzurę youtuba)



Tymczasem kolejne podwyżki, czyli strategia netflixa na odpływ abonentów oraz dalszy rozkwit torrentów! Netflix jak Britney w pamiętnym występie, który okazał się początkiem końca - WIĘCEJ i WIĘCEJ wiecznie nienażarci :mrgreen:
Podwyżka cen Netfliksa uderzy w miliony Polaków.
Za plan Podstawowy z możliwością oglądania na jednym urządzeniu będziemy musieli teraz zapłacić 33 zł miesięcznie. Plan Standard (z jakością Full HD i możliwością oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie) będzie kosztować 49 zł miesięcznie. Z kolei plan Premium (z jakością Ultra HD, HDR i dźwiękiem Dolby Atmos oraz możliwością oglądania na czterech urządzeniach jednocześnie) — 67 zł miesięcznie.
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... mi/hmq5kpw
Netflix wierzy, że wydacie na platformę więcej kasy. Podwyżka subskrypcji
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+pod ... nty-157015 na pewno się znajdą jacyś z forum Obrazek
Awatar użytkownika
Elfin
Posty: 702
Rejestracja: 27-02-2024 00:43:29
Lokalizacja: Polska

Re: Netflix

Post: # 192201Post Elfin »

Ja miałem dotychczas Ntx, Prime, Apple, Show Time, Disneya, HBO+ (za które nie płacę). Disneya już nie mam, Appla od tygodnia też nie, Show wylatuje na koniec września, zostanie więc ten Ntx, Prime i darmowe HBO+. I mam te na kablu od Orange, ale tego to ja nigdy nie oglądam poza zagranicznymi wiadomościami i Planet+. Zresztą na Orange już wypowiedzenie też poszło do operatora.
Kocham cię życie nad życie!
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8982
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 193133Post mike »

Netflix idzie za ciosem i ponieważ ruscy na cenzurowanym to już nie oni są obsadzani w trzeciorzędnych rolach prostaków, przestępców, tumanów, taniej siły roboczej. Teraz prym wiodą Polacy i tak w najnowszym serialu The Perfect Couple (Para Idealna) z Nicole Kidman w roli głównej infantylną gosposię gra Polka, tudzież kobieta innej nacji, która w Polkę się wciela... ciągle słychać gosia przynieś, gosia podaj, gosia pozamiataj. No w wykonaniu Nicole Kidman i innych aktorów jest to bardziej "gosa" niż "gosia" ale chociaż się starają :P
Awatar użytkownika
Czartogromski
Posty: 6055
Rejestracja: 22-07-2018 10:10:25
Lokalizacja: Kufszynek
Kontakt:

Re: Netflix

Post: # 193223Post Czartogromski »

No dobrze, czas na coming out:
Po raz drugi obejrzałem "Hearstoppera" :oops:
I podobało mi się :oops: Bardzo :oops:
:pride:
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 12954
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Netflix

Post: # 193767Post marcin »

"Miłość dla dorosłych"
Świetny skandynawski thriller, jeśli ktoś lubi tego typu filmy to polecam
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
ODPOWIEDZ