Filmy/Seriale LGBT

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 14823
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 195238Post Hebius »

Sznur jest na podstawie autentycznej zbrodni.
Scenariusz bazuje na brytyjskiej sztuce Patricka Hamiltona, opartej na historii morderstwa dokonanego przez Leopolda i Loeba w Chicago w 1924 roku.
– Jakże mogę wymagać, żeby on, będąc o tyle wyższym ode mnie, znajdował jakąkolwiek w moim towarzystwie przyjemność? Nie byłażby to szalona z mej strony pretensja?
Awatar użytkownika
mike
Posty: 9195
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 195243Post mike »

Jeżeli w rzeczywistości było jak na filmie to wiele zdarzeń pozbawionych jest logiki. Chować ciało do skrzyni w głównym salonie, a potem zapraszać gości? Którzy to zaczynają węszyć zbrodnię i na tę skrzynię podejrzliwie się patrzeć :D Także poza tym, że być może w remake'u pokażą gorące intymne sceny to mam nadzieję, że fabularnie film zostanie lepiej zrealizowany. Stara wersja to taki komedio-dramat, a w założeniu miał być dreszczowiec z prawdziwego zdarzenia.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 14823
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 195246Post Hebius »

Z pobieżnej lektury hasła na Wikipedii wynika raczej, że rzeczywista zbrodnia (przez moment określana w USA jako zbrodnią stulecia) ma tyle wspólnego z tą filmową, że w obu przypadkach dwóch chłopców zabiło innego chłopca.
https://en.wikipedia.org/wiki/Leopold_and_Loeb
– Jakże mogę wymagać, żeby on, będąc o tyle wyższym ode mnie, znajdował jakąkolwiek w moim towarzystwie przyjemność? Nie byłażby to szalona z mej strony pretensja?
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 15280
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 196113Post Nathi »

Co mi się wyświetliło w podpowiedziach na insta.
Rekalowal się outfilm i mnie zaciekawiło z wiadomego powodu.
Nie sądziłem, że robią takie filmy, ale to dobrze. I to kino familijne, super.
Bo nie można mówić, że dzieci nie wiedzą jak są małe. Niektóre wiedzą.

Jak będę miał wenę to obejrzę, bo ogólnie ciężko się ogląda takie retrospekcje. Ale wygląda ciekawie i lekko.
Wrzuciłem trailer i jest polski dubbing, dziwne.
https://youtu.be/gJVaokDY_Ik?feature=shared
Obrazek
ODPOWIEDZ