HBO

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11731
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: HBO

Post: # 76605Post marcin »

Mike dla Ciebie nawet GoT to serial gejowski :P
Ale faktem jest, ze to regula wsrod seriali, ze najlepsze sa sezony na poczatku a potem rownia pochyla i zaczyna byc coraz bardziej krecone na sile.

W GoT mnie najbardziej nuzylo niepotrzebne przeciaganie roznych watkow, np Synow Harpii u Daenerys czy calego tego watku ze swiatynia u Cersei. Za dlugo to bylo ciagniete.
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13156
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: HBO

Post: # 76614Post Hebius »

Wątek Wielkiego Wróbla i tego jak został wyruchany był akurat jednym z lepszych :D
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
husky

Re: HBO

Post: # 76615Post husky »

Ja pierdole naprawde mam alzhaimera bo wgl nie pamietam jak wielki wróbel został wyruchany :o Wgl nie pamietam tego wróbla :samoboj:
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13156
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: HBO

Post: # 76624Post Hebius »

No przecież nie dosłownie wyruchany :D
Wielki Wróbel to septon, który miał przynieść odrodzenie Wierze Siedmiu, taki tamtejszy dobrotliwy papież Franciszek.
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: HBO

Post: # 76625Post mike »

hmm typowałem tego, któremu ptaszka ucięli
marcin pisze: 03-04-2021 15:10:16 Mike dla Ciebie nawet GoT to serial gejowski :P
Ale faktem jest, ze to regula wsrod seriali, ze najlepsze sa sezony na poczatku a potem rownia pochyla i zaczyna byc coraz bardziej krecone na sile.
Serial gejowski to nie, nawet można ponarzekać, że wszystkie wątki homo potraktowano po macoszemu.

Złotą regułą seriali jest to, żeby trwały nie dłużej jak 3-5 sezonów, jednak niestety prawa rynku powodują niepotrzebne przeciąganie.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13156
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: HBO

Post: # 76627Post Hebius »

Serial jest dobry dopóki realizuje się jakiś pomysł, a nie kreci tylko sezon za sezonem jedynie z powodu wysokiej oglądalności i dla kasy. Takie "Sześć stóp pod ziemią" było niezłe do końca, a odcinek finałowy 5 sezonu jest zasłużenie uważany za jeden z najlepszych serialowych finałów. Ale już taka Czysta krew (True Blood) tego samego producenta powinna się zamknąć w dwóch pierwszych sezonach, a była ciągnięta - niestety - przez sezonów siedem, z czego ostatni z zakończeniem to już po prostu :samoboj: :samoboj: :samoboj:
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: HBO

Post: # 76628Post mike »

Mimo wszystko HBO może się pochwalić wielkimi serialowymi sukcesami, a tasiemcowy Netflix jedynie pozazdrościć. Wciąż wyczekuję produkcji netflixa na poziomie HBO pod względem podobnego rozmachu, scenariusza, realizacji.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13715
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: HBO

Post: # 80987Post Nathi »

Cisnę już 6 odcinek POKOLENIE.

Fajnie, sama quuerowa młodzież, co prawda nastolatki ale fajnie się ogląda. Przyjemnie bardzo, właściwie chyba nie ma bohaterów hetero :shock: nawet szkolny pedagog jest gejem.

Absolutnie na czasie. Śmieszne się ogląda serial gdzie gościu przegląda z psiapsi profile na grindr. I wszystkie nastolatki żyją tic tokiem i instagramem.

Chyba nie muszę pisać, że główna postać gejowska zakochała się w pedagogu.

Obrazek
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11731
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: HBO

Post: # 81020Post marcin »

Jak Nathi poleca to na bank będzie kaszana :P
Oczywiście nie jest to zarzut wobec Nathiego, ale serialowo mamy wyjątkowo niekompatybilne gusta :P
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Avril

Re: HBO

Post: # 81024Post Avril »

Zauważyłem, że teraz w każdym serialu musi być gej. Dosłownie w każdym.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13715
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: HBO

Post: # 81029Post Nathi »

No raczej wszędzie są geje, gdzie nie pójdziesz gejoza więc wszystko się zgadza. Po prostu wcześniej o nas zapomnieli mimo, że istniejemy.

Nawet na AWF gdzie wszyscy myślą, że nie ma homo. Na moim roku nie byłem sam, zresztą w mojej pracy jest ich sporo, a branża motoryzacyjna. Gdzie podobno mamy się nie interesować samochodami.


marcin haha kaszana nie ale nie spodobało by ci się, bo dorastałeś w innych warunkach.
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: HBO

Post: # 81030Post mare »

No właśnie!

Teraz leci na Netfliksie film sci-fi "Pasażer nr. 4"

Obrazek

Jako biały heteroseksualny mężczyzna czuję, że nie jestem tam odpowiednio reprezentowany.
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: HBO

Post: # 83519Post mike »

Ach te wspomnienia.... Przyjaciele: Spotkanie po Latach

Obrazek
Awatar użytkownika
wostok
Posty: 438
Rejestracja: 28-07-2018 00:14:16

Re: HBO

Post: # 83521Post wostok »

Jeszcze nie oglądałem, ale na pewno to zrobię, kocham ten serial! :serce:
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: HBO

Post: # 83561Post mike »

Reunion w sumie był smutny pełno łez i nostalgii za czymś co już nie wróci. Ogłoszono brak planów na wznowienie serialu, moim zdaniem dobra decyzja.
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: HBO

Post: # 83562Post mare »

Panie wyglądają super, panowie się posunęli.
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: HBO

Post: # 83677Post mike »

Zwłaszcza Joey tragedia tatusiek się zrobił, a był taki seksej...

Dziś premiera niegłupiego straszydła, kolejna część Conjuring 3: Na Rozkaz Diabła

Obrazek
Awatar użytkownika
radek
Posty: 4900
Rejestracja: 13-01-2019 10:52:08
Lokalizacja: Horley, UK

Re: HBO

Post: # 84063Post radek »

Super, zresztą jak cała seria „Obecność” :!:

Aż muszę sobie kupić książkę Warrenów.
"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." - Steve Jobs
Awatar użytkownika
Timothy1313
Posty: 161
Rejestracja: 17-10-2019 13:13:18
Lokalizacja: Lublin

Re: HBO

Post: # 85382Post Timothy1313 »

Gossip Girl ktoś oglądał? Dość gejowskie żeby było się czymś jarać? :D
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13715
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: HBO

Post: # 85414Post Nathi »

Ja już od jakiegoś czasu przestałem oglądać filmy gejowskie. Mam dość tego w realu, syfy hify, dramy, pobicia i inne. Jeszcze oglądać to w tv, ja już wymiękam.
ODPOWIEDZ