Filmy/Seriale LGBT

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bolevitch
Posty: 4797
Rejestracja: 22-07-2018 14:45:00

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 117461Post bolevitch »

(chodziło mi o tę stylówkę ...Mingusa wyglądającego jak skrzyżowanie hobbita z elfem)
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8755
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118738Post Walpurg »

MANU RIOS (Szkoła dla elity) wystąpi w produkcji Pedro Almodovara!

https://attitude.co.uk/article/elites-m ... BqrM4CyRv0
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8191
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118749Post mike »

No świetna wiadomość remake Brokeback Mountain z boskim Manu :serce:


Tymczasem na Amazon Prime pojawiła się branżowa komedia The Lake

Serial pokazuje perypetie geja, który po latach nawiązuje kontakt ze swoją nastoletnią córką, z którą wspólnie wracają nad tytułowe Jezioro, gdzie stoczą bój z przyrodnią siostrą o chatę po dziadku. Zbindżowałem 6 odcinków jednego wieczora :)
Obrazek


Usunięto/ przywrócono grafikę- Avril
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118761Post gaynau »

@avril

ciebie juz do reszty pogrzalo z usuwaniem tych grafik
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13163
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118773Post Hebius »

Nie wszyscy się nadają na moderatorów. Avril ewidentnie nadużywa uprawnień, ale skoro reszcie administracji to nie przeszkadza, ani forumowiczom, powinieneś też to zaakceptować, albo sobie stąd iść.
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Avril

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118774Post Avril »

Niczego nie nadużywam. Robię to o czym Mike był poinformowany przez Shane. Link wystarczy. Koniec kropka. Była dyskusja na ten temat- poczytaj, zapoznaj się. Potem szczekaj.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13163
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118775Post Hebius »

A co było na tej grafice, że wystarczy link?
Bo ja akurat nie mam chęci klikać na trailery, wystarczyłaby mi możliwość obejrzenia głównego bohatera na zdjęciu, jeśli akurat przystojny.

Robisz to co możesz, bo możesz i chcesz uprzykrzyć Majkiemu forumowe życie. Innego celu skasowania grafiki z tego tematu nie ma.
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Avril

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118776Post Avril »

Myślisz, że bawiłbym się w półśrodki z uprzykrzaniem mu forumowania? Obrażasz mnie. Nigdy nie używam drogi okrężnej :nienie:

Proszę, grafikę przywrócę dla Ciebie. Przystojny aktor?
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13163
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118777Post Hebius »

Taki sobie. Wolę innych.
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8191
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118781Post mike »

Avril pisze: 02-07-2022 01:15:23 Niczego nie nadużywam. Robię to o czym Mike był poinformowany przez Shane. Link wystarczy. Koniec kropka. Była dyskusja na ten temat- poczytaj, zapoznaj się. Potem szczekaj.
Jak zwykle łżesz jak pies. To się odnosiło do tematu z promocjami, a nie całego forum wszystkich tematów. Nie zauważyłem, aby komukolwiek były usuwane zdjęcia poza mną, więc ewidentnie pajacujesz manipulując ustalenia administracji. Nikt ci nie pozwolił usuwać wszystkiego dowolnie z każdego wątku i posta, a to robisz.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118801Post gaynau »

Hebius pisze: 02-07-2022 03:34:39 Taki sobie. Wolę innych.
Jego sympatia na pewno przypadłaby ci do gustu.
Taka złota rączka 😅
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5527
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118828Post chafre »

Hebius pisze: 02-07-2022 02:26:10 A co było na tej grafice, że wystarczy link?
Bo ja akurat nie mam chęci klikać na trailery, wystarczyłaby mi możliwość obejrzenia głównego bohatera na zdjęciu, jeśli akurat przystojny.
Dla mnie plakaty filmowe, okładki płyt , książek, są ok, nie lubię klikać w linki bo nie wiem nigdy do czego mnie przekierują.

W temacie podróże też są same zdjęcia.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8755
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118829Post Walpurg »

No może trzeba opracować jakieś proste zasady, co wolno a czego nie, w jakich rozmiarach itd.

Choć znowu zacznie się niekończąca się dyskusja, jakie to mają być wymiary, a Czartogromski skomentuje to swoim pamiętnym uwężykowionym komentarzem "Bitwa toczy się o każdy piksel" :D
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5527
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118830Post chafre »

No ja nie mam czasu otwierać pierdyliarda linków, z drugiej też strony są tematy jak podróże, czy okładki płyt, gdzie są głównie grafiki.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118837Post gaynau »

Walpurg pisze: 03-07-2022 14:59:23 No może trzeba opracować jakieś proste zasady, co wolno a czego nie, w jakich rozmiarach itd.

Choć znowu zacznie się niekończąca się dyskusja, jakie to mają być wymiary, a Czartogromski skomentuje to swoim pamiętnym uwężykowionym komentarzem "Bitwa toczy się o każdy piksel" :D
Przecież są zasady, wszystko z umiarem.

A Avril nie zna umiaru.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13163
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118840Post Hebius »

Ależ na samym forum niczego nie trzeba ustalać i dopracowywać, to tylko administracja powinna się dogadać w swoim gronie i ustalić, toleruje Majkiego, czy chce go wyrzucić.
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8191
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118854Post mike »

Raczej czy tolerować nadużywającego swych uprawnień moda z poronionego nadania. Ja swoją aktywność i tak ograniczyłem do minimum, coraz rzadziej tu zaglądam i żeby była jasność nie przez avrila, bo to jak działa forum jest w rękach kilku osób. Zbyt wiele kwestii się spiętrzyło, a forum staje się coraz bardziej nudne i mało LGBT-owe. Na zewnątrz ciepło, więc człowiek woli spędzić więcej czasu na lepsze aktywności niż czytanie mało ciekawych wpisów mało ciekawych userów przy niemal całkowitym braku świeżej krwi. Pozwoliłem sobie na tę brutalną szczerość, albowiem fakty są takie, że jest tu zbyt mało ciekawie piszących ludzi i przede wszystkim piszących na temat teoretycznej tematyki forum, aby tu codziennie wpadać i pisać nawet gdyby relacje między wszystkimi układały się znakomicie. Poziom administracji to tylko wisienka na torcie.
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5527
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 118858Post chafre »

A co znaczy mało lub bardziej LGBT-owe.?

To dobrze , ze wychodzisz z domu.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8755
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 119345Post Walpurg »

Manu Rios chyba powinien dostać swój własny temat. :P

Włoski serwis Gay.it zauważył foto, które na instagramie wisiało dość krótko i zostało usunięte. Ktoś (Manu?) trzyma rękę na kolanie innego kolesia. Na ręce ma rozproszone światło w postaci tęczy. Normalnie można by je przeoczyć albo uznać za przypadek, ale dlaczego tak szybko zostało usunięte? Serwis już zastanawia się, czy to aby nie był coming out a raczej jego falstart. :P
https://www.gay.it/manu-rios-coming-out ... GhcG-srQVM
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13163
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 119352Post Hebius »

WoW! A myślałem, że nic nie przebije w niebyciu comingoutem coming outu Szpaka :D
Walpurg pisze: 08-07-2022 13:12:37 Manu Rios chyba powinien dostać swój własny temat. :P
To mu załóż. Nie ma darmowych obiadków. Ile włożysz tyle wyjmiesz, nikt cię w forumowaniu nie wyręczy.
Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie, panie profesorze. A zawsze, ile razy bieda przycisnęła pana Gwidona, okazywał mi głębokie przywiązanie. Im większa była bieda pana Gwidona, tym większe były oznaki jego przywiązania.
ODPOWIEDZ