Filmy/Seriale LGBT

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8769
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 119354Post jazzik »

Szpakowy coming out miał być podobno częścią jakiegoś projektu (?) i odpowiedź też jest nietuzinkowa:
- Tak. Jestem queer. Zakochuje się w człowieku, nie w ciele. Kocham ludzkie serca i dusze. Od zawsze jestem reprezentantem wszystkich wolnych ludzi, którzy mają odwagę do życia w zgodzie ze swoimi uczuciami. Czym jest queer? Queer to po prostu świetlisty świr. Czuje się świrem i nie wyobrażam sobie być kimkolwiek innym. Dziękuje Pudelkowi za próbę mojego coming outu, lol. Gdy to zrobię - zrobię to tak, że wam kapcie spadną. Malkontentów odsyłam do treści "Listu do Koryntian" który stał się moją inspiracją do stworzenia własnego hymnu miłości. Jeszcze raz powtórzę bo trzeba o tym mówić
W zasadzie queer to jest przecież takie niedookreślenie.

Mam wrażenie, że teraz jest wśród celebrytów taka moda na wysyłanie sygnałów do społeczności LGBT, ale tak na pół gwizdka, żeby w razie potrzeby można się było z tego wycofać albo powiedzieć, że się miało coś innego na myśli.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8755
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 119357Post Walpurg »

Nie, jazzik, to po prostu brak jaj. Jak widzę tych naszych wychodzących tylko małym palcem od nogi Tomków, Artura, Michała, Krzysia, Bartka, Kamila i innych to żałość bierze. Zdjęcia z sypialni, z wycieczek, z wypraw, takie że niby wszystko jasne, ale nie do końca. Żenada. Albo - albo.
Hebius pisze: 08-07-2022 14:01:33 To mu załóż. Nie ma darmowych obiadków. Ile włożysz tyle wyjmiesz, nikt cię w forumowaniu nie wyręczy.
No czekaj, sonduję, czy będzie zainteresowanie. Żebym tam sam z majkiem nie został jako dwie jedyne cioty z fap folderem Manu :P
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 119360Post gaynau »

Jak zrobią coming out, to ustaną plotki. A nie ważne co, ważne by gadali...
W sumie bardzo sprytne, co z tego, że ujowe?
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 119399Post mike »

Z tego co pamiętam Manu Rios już się deklarował jako bi i to było dawno temu. Ostatnio Timothy poza forum wspominał, że Manu może mieć chłopaka i pewnie to o to chodzi, a nie coming out.

Poza urokiem osobistym fascynuje mnie w nim to jakim zwyczajnym typkiem jest na swoim instagramie. Zajebistość wychodzi dopiero na profesjonalnych sesjach, z mejkapem i jak jest cały zrobiony. Kamera go kocha.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 119421Post gaynau »

This is gonna hurt( będzie bolało)

Dostępne na canal+ lub za darmo na BBC player.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 124639Post mike »

Zestawienie ponad 50 branżowych produkcji, które już miały oraz będą mieć premierę w 2022r. Nie wiadomo czy są to absolutnie wszystkie tegoroczne filmy i seriale, lecz najprawdopodobniej większość tak czy inaczej parę perełek trzeba dopisać do watchlisty. Najbardziej w tym roku wyczekiwany Bros (Kumple) kinową premierę ma w tym tygodniu, wkrótce wpadnie na streaming.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu Strange Way of Life w reżyserii Pedro Almodovara. Reboot Tajemnicy Brokeback Mountain, która pierwotnie miała być wyreżyserowana przez Almodovara, który to odrzucił propozycję, a dziś po latach wraca do tematu z innej perspektywy. Ma być o wiele bardziej odważnie i branżowo, bez hollywoodzkiej cenzury o czym przekonamy się w 2023r. W jednej z głównych ról fenomenalny Manu Rios :bukiet:

https://collider.com/strange-way-of-lif ... almodovar/
Obrazek
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 124652Post gaynau »

Mam już dość tego Hiszpana?
On w ogóle mówi po angielsku? Czy jego postać będzie pochodzenia latyno?
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 125034Post mike »

Mówi i nie wiem czemu miałby grać latynosa. Tymczasem w oczekiwaniu na nowe Brokeback Mountain z rozchwytywanym Manu, przed nami święto rodzimego kina gejowskiego :!: POLSKIE BROKEBACK MOUNTAIN :!: z Pawłem Tomaszewskim oraz młodziutkim Janem Hrynkiewiczem w rolach głównych. Kinowa premiera 18.11.2022r. Może ktoś z forum był na pokazach przedpremierowych?

Smutna wiadomość od showrunnera rebootu Queer as Folk serial skasowano po zaledwie jednym sezonie :cry:
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 125039Post gaynau »

Bo jeżdżą na koniu? XD
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 125042Post mike »

ano wiejska chatka patataj na koniku przestworza lasy i kolesie w kraciastych koszulach :lol:
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 127266Post mike »

Za nami najbardziej oczekiwana wg. iMDB branżowa premiera tego roku. Tymczasem odtwórca głównej roli słabe wyniki oglądalności upatruje w homofobii...
https://film.interia.pl/wiadomosci/news ... Id,6324180
https://www.hollywoodreporter.com/movie ... 235231561/

Na moje Billy Eichner wypadł irytująco, postawił się na piedestale jako mało ciekawa postać i jeszcze mniej udany aktor, oczekując sukcesu na miarę Tajemnicy Brokeback Mountain. Nie pomógł nawet sympatyczny Luke Macfarlane zresztą też aktor trzecioligowy, który jednak może z lepszym kompanem uratowałby tę produkcję? Sam scenariusz interesujący, lecz egzekucja poniżej oczekiwań. Może obejrzy ktoś z garstki, która jeszcze nie zapomniała o czym jest to forum, rzucając swój punkt widzenia.

zwiastun
Obrazek
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5524
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 127267Post chafre »

Wszystko jest już tak przesycone LGBT, że może ludziom się to znudziło......co druga produkcja Netflika ma wątki LGBT.
Niestety oglądam filmy wedle ciekawego scenariusza, czasem przypadkiem okazuje się, że to wątek LGBT.

Na tym linku są chyba lepiej oceniane filmy z tego co widzę na tej liście.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 127294Post mike »

Homofobom na pewno, ale to przecież film nie do nich skierowany. Produkcji LGBT wciąż wychodzi niewiele, a scena polska poza ostatnio Słoniem właściwie nie istnieje. Wątki obecne w netflixie to trochę inna kwestia, często wciskane na siłę, żeby tylko odhaczyć poprawność polityczną. Potraktowane po macoszemu, krótkie, marginalne.

Wg. mnie 5mln$ Bros tylko na rynku USA w pierwszy weekend to nie jest znowu tak źle i nie ma co porównywać do wysokobudżetowych blockbusterów. Nie wiem czy ludziom się znudziło, na pewno twórcy mają trudniejsze zadanie niż kiedyś, muszą zaskoczyć czymś więcej niż kolejną sztampą w gejowskim wydaniu.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 127329Post gaynau »

Przecież to komedia romantyczna. Je się albo kocha albo nienawidzi...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8188
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 128120Post mike »

Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5524
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 128144Post chafre »

Dziś był chyba na onecie artykuł o gejach w armii ukraińskiej, ciekawe.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13714
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 128149Post Nathi »

A gdzie to się ogląda?
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5524
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 128150Post chafre »

Wywiad z Wampirem? najlepsza wersja z lat 90tych. Ale to w ogóle jest coś z LGBT ?
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10639
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 128152Post gaynau »

Nathi pisze: 30-10-2022 20:20:54 A gdzie to się ogląda?
Chyba nie ma na żadnym streamingu obecnie.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13714
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 128158Post Nathi »

Szkoda lubię wampiry, o ile nie sa na poziomie gimbusiarskich filmów typu Riverdale.
ODPOWIEDZ