Eurovision Song Contest

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
Posty: 4510
Rejestracja: 18-07-2018 15:54:11

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149149Post uzytkownik_konta »

Może to lepsze określenie, rzeczywiście, chociaż pozbawione jest aż tak oskarżycielskiego wydźwięku :lol: Jak człowiek słyszy "rasizm", to ma przed oczami Hitlera, segregację rasową, Apartheid itd. A "uprzedzenia etniczne" to takie mało plastyczne, suche, niemal techniczne określenie. Oczywiście ta różnica w postrzeganiu jest niesłuszna, ale myślę, że istnieje :P
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13356
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149153Post Hebius »

Walpurg pisze: 13-05-2023 01:21:29 O Matko Bosko Gejosko, Avril wrócił!
:) :mrgreen:
:D
Miałem identyczną reakcję: Jezus Maria, Zmartwychwstanie!
:D
(i bardzo fajnie jeśli faktycznie to powrót)
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149156Post gaynau »

mike pisze: 13-05-2023 11:39:53 Blanię najlepiej podsumowali norwescy komentatorzy, którzy nawet nie nazywają jej piosenkarką

Mylisz się. To są w dużej mierze oceny beznadziejnego występu z preselekcji. Występu, na którym Jann też brzmiał źle.
Nawet nie ma porównania, gość ma większą skalę, potrafi bawić się wokalem śpiewając różne gatunki muzyczne, co udowodnił nie raz wklejanymi wcześniej utworami na żywo.
W występie półfinałowym jednak oszukiwał, jak wielu innych artystów. U bukmacherów jest niżej niż Bejba.
gaynau pisze: 13-05-2023 01:53:11 ciekawostka: w ilosci wyswietlen blanka bije na glowe kazdego z jej polfinalu- i wiekszosc z pierwszego:D
bejba idzie po top 10:D
To, że wpadła do finału wskutek wylewającego się na scenie seksizmu
Xddddddd
Koleś z Cypru prawie nagi, Bejba ubrana schludnie, tancerze i tancerki również. Wakacyjny vibe.
Zarówno sam utwór jak i blanka zostały zmiażdżone przez krytyków
Piosenka, którą wielu lubiło i chętnie słuchało jeszcze przed eurowizją.
Jak zwykle za dużo czasu spędzasz na pudelku.

[/quote]
Avril pisze: 13-05-2023 02:29:15 Przecież zajebiście zaśpiewała. a cały hejt na nią wynikał z błędów nagłośnienia, ale żadna pojebana polska cebula na to nie wpadła.
Nie. Zajebiście wystąpiła. Zajebiste śpiewy to mają inni artyści 😉

Hejt na Bejbe wynika z wybrania jej przez tvp, zawyżonych ocen tzw profesjonalnych jurorów.

Ciekawostka. Channel zdobyła w hiszpańskich preselekcjach kilka procent głosów, inny zespół ponad 70. Sytuacja niemal identyczna, charakter utworów też podobny.
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8874
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149171Post Walpurg »

Poza powrotem Avrila, zupełnie nie wiem o kim wy tu piszecie. Jedynie na Insta wskoczył mi jakiś typowy z urody włoskiej Włoch. Oczywiście jestem za nim. :P
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149175Post gaynau »

Ja rozumiem żart, który sam często stosuję.
Ale gdyby nie był to żart, to czy taki komentarz jest odpowiedni? 😬
Załączam reakcję brytoli na cycki:
https://youtu.be/sZDaC4g58qM

Zakładam, że tam też było pół żartem, pół seri😉
Awatar użytkownika
Avril
Posty: 100
Rejestracja: 13-05-2023 00:42:52
Lokalizacja: Wlkp

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149179Post Avril »

gaynau pisze: 13-05-2023 16:28:09
Nie. Zajebiście wystąpiła. Zajebiste śpiewy to mają inni artyści 😉

Hejt na Bejbe wynika z wybrania jej przez tvp, zawyżonych ocen tzw profesjonalnych jurorów.
:nienie: Nie, ona zaśpiewała. Słychać różnicę między tym, co pokazała w polskich preselekcjach, a wczorajszym występem. Widać, że ostatnie 2 miesiące szlifowała wokal, który i tak porywający nie jest szczególnie. Dużo maniery się pozbyła.
Nie rozumiem skąd taki zachwyt wzbudza Finlandia. Gość nie śpiewa, a głoskuje. Dramat :samoboj:

Chciałbym żeby wygrała Loreen, bo to klasa sama w sobie z rewelacyjnymi górami. drugie miejsce może zająć Izrael - Noa jest tak czyściutka, że nic nie można złego napisać. :mrgreen:

Blanka z trybun- klasa :oklaski: Padnę, jeśli będzie w pierwszej piątce. Zamknęłaby mordy wszystkim. :hurra:
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5622
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149182Post chafre »

Blanka ma jedną z tych piosenek, które całymi latami były nudnym zapełniaczem festiwalu, zazwyczaj przy tym ludzie polewają drinka, albo idą do toalety :D

Ona nie ma wokalu - ma głosik. I to słabiutki.

Laureen - tak tak tak.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149183Post mike »

Nie wiem co bardziej żałosne gaynau zachwycający się wyuzdaną dziumdzią, czy gaynau idący myślą prawackich patriotów. Tak źle i tak niedobrze :>

Gwoli ścisłości dementując głupotki pan z Cypru był niemal w całości zakryty, a jego występ skromny, ascetyczny. Natomiast gdyby się rozebrał i zakręcił dupeczką to jak najbardziej mógłby dodatkowo zapunktować wśród niehetero i byłoby to logiczne w przeciwieństwie do doszukiwania się seksapilu przez geja u jakiejś przeciętnej ziutki z waginą i cyckami. Eurowizja to nie tylko wokal, którego Blanka nie posiada, ale też show artystyczna oprawa, która w jej przypadku celuje w prymitywne instynkty odbiorców, zaś u pana z Cypru zbyt skromnie, przewidywalnie, nudno. Najlepiej w tym roku wypadają rockowe piosenki nie ze względu na gatunek, a oprawę z pazurem, energią, fajerwerkami.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149192Post mike »

Tarzająca się po podłodze, nudna dysząco-śpiewająca Szwedka wygrywa Eurowizję... przede wszystkim dzięki tendencyjnym głosom jury. Zgodnie z moimi przewidywaniami faktycznym zwycięzcą okazuje się Finlandia, która zdobyła serca zarówno skandującej publiczności zgromadzonej na miejscu jak i tej przed telewizorami.

Skruszona Blania wraca do domu ze spodziewanie żenująco niską, choć i tak zbyt wysoką punktacją od jury i publiczności.
Awatar użytkownika
Avril
Posty: 100
Rejestracja: 13-05-2023 00:42:52
Lokalizacja: Wlkp

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149193Post Avril »

:hurra: Loreen wygrała :serce: :hurra: Pierwsza kobieta na świecie, która wygrała drugi raz! :pride:
Ostatnio zmieniony 14-05-2023 01:25:09 przez Avril, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8874
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149195Post Walpurg »

Wloski magazyn Gay.it donosi, że w 2017 wyoutowala się jako bi.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149197Post mike »

Finlandia została okradziona z wygranej! Waga głosu jurorów powinna być mocno zredukowana, bądź nawet nie powinny być wogóle brane pod uwagę, gdyż zawsze machlojkami powstrzymują faworyta widzów od zwycięstwa. Widać było po widowni w Liverpoolu, że chcieli tak jak widzowie w domach zwycięstwa Finów. Szwedka w ogóle nie powinna brać udziału, bo już raz wygrała. Żenujace głosowanie jurorów. Cha Cha Cha prawowitym wygranym :oklaski:
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149199Post gaynau »

Hejtujesz jury, które wykerowało Szwecję.
Ciekawe jak w kontekście BEJBY....

Norwegia zasłużenie wysoko, Ukraina to może w ogóle nie wysyłać kandydata, a i tak będzie w topce...
mike pisze: 13-05-2023 20:42:49 Nie wiem co bardziej żałosne gaynau zachwycający się wyuzdaną dziumdzią, czy gaynau idący myślą prawackich patriotów. Tak źle i tak niedobrze :>
Ty debilu. Ja się nie zachwycam Bejbą, bo nie ma czym. Bejba zajęła 8me miejsce w głosowaniu publiczności.
Co prawda przewidywałem top10( a życzeniowo nawet top5) ogólnie, ale i tak byłem blisko.

Norwegia zasłużenie wysoko, Ukraina to może w ogóle nie wysyłać kandydata, a i tak będzie w topce...
Awatar użytkownika
Avril
Posty: 100
Rejestracja: 13-05-2023 00:42:52
Lokalizacja: Wlkp

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149203Post Avril »

Największą wygraną jest Blanka, która rewolucyjnie utarła nosa wszystkim tym, którzy po niej jeżdzili.

O, Izrael na 3. miejscu :tort: Już od lat dobrze obstawiam i zawsze mój faworyt na podium ESC.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149217Post gaynau »

Bejba zajęła trzecie miejsce w drugim, słabym półfinale. Ciekawostka: za Australią Austrią, które w finale pokonala.
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5622
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149236Post chafre »

Jak napisała jedna z niemieckich gazet - Blanka to Britney dla ubogich.

I faktycznie tak jest, cała oprawa i występ są spóźnione czasowo o dekadę. Gdyby nie fakt, że sama pisała piosenkę to zwaliłbym winę na producentów.
Cukierkowy pop, jeśli jest, ma już od dawna lepsze produkcje.

Generalnie - po co Polska wystawia kandydata z zerowymi szansami na starcie, to ja nie wiem.

Fakt faktem - Cha Cha Cha to mega pomysłowa produkcja, trochę szkoda, że drugie miejsce.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149238Post mike »

Wiadomo po co - demonstracja "normalności" na festiwalu w domyśle pełnym freaków, elgiebetów itp odmieńców lansowanych przez zachód :>
gaynau pisze: 14-05-2023 02:01:22 Ty debilu. Ja się nie zachwycam Bejbą, bo nie ma czym. Bejba zajęła 8me miejsce w głosowaniu publiczności.
Co prawda przewidywałem top10( a życzeniowo nawet top5) ogólnie, ale i tak byłem blisko.

Norwegia zasłużenie wysoko, Ukraina to może w ogóle nie wysyłać kandydata, a i tak będzie w topce...
Naprawdę jesteś trepem do kwadratu, czy tylko takiego udajesz? Cały czas broniłeś Blani wiedząc, że nieuczciwie wygrała preselekcje, miałeś czelność porównywać jej wokal do reprezentanta Cypru... urzekłeś się utworem zmiażdżonym przez krytyków muzycznych. Cały czas konsekwentnie kibicowałeś ziutce wystawionej pod typowy katoprawacko seksistowski gust snując bajania o jej szansach w finale na arenie proeuropejskiej, gdzie już od dawna dziumdzie w stylu taniego disco nie wygrywają. Tym razem też nie mogło być inaczej, Blania wylądowała na 19 pozycji gorzej niż rok temu Ochman. Nawet w swojej prostackiej logice miałeś nadto czasu, żeby sobie uświadomić, iż europejska publiczność wspiera innego rodzaju występy, bynajmniej nie discopolowe klimaty godne lepkich parkietów pipidówa dolnego.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149281Post gaynau »

Ewidentnie masz problemy ze zrozumieniem tego, co pisałem.
Ka wciąż uważam, że Bejba nie powinna wygrać w preselekcjach. A ty wciąż mi wmawiasz, że ja kogoś bronię 😂😂😂
No debil.
Jedyne czego bronię, to mema i ogromnego postępu w prezentacji występu. Oraz tego, że hejt należy się kurwizji, a nie nie wykonawcy.
Polska mogłaby wysłać największą światową gwiazdę, a od jury i tak dostałaby mało punktów. Przykład Szpaka i Ochmana.
Co szokuje, to 6 pkt od Ukrainy. Rok temu było 0. Ewidetne polecenie mieli z" góry".
chafre pisze: 14-05-2023 09:50:30 Jak napisała jedna z niemieckich gazet - Blanka to Britney dla ubogich.

I faktycznie tak jest, cała oprawa i występ są spóźnione czasowo o dekadę. Gdyby nie fakt, że sama pisała piosenkę to zwaliłbym winę na producentów.
Cukierkowy pop, jeśli jest, ma już od dawna lepsze produkcje.

Generalnie - po co Polska wystawia kandydata z zerowymi szansami na starcie, to ja nie wiem.

Fakt faktem - Cha Cha Cha to mega pomysłowa produkcja, trochę szkoda, że drugie miejsce.
Z zerowymi szansami na co? Na dobre miejsce czy na zwycięstwo?
Fakt faktem - SOLO to mega pomysłowa produkcja, trochę szkoda, że 8me miejsce w televotingu.
Zgadzam się z tobą, chafre.

na szczęście nie jest to cytat Chafre.A.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149300Post mike »

Nadal pierdolisz głupoty. Blanka nie jest niczego nieświadomą bladzią, lecz od samego początku zaangażowana w ustawkę. Jeden z członków jury preselekcji to jej choreograf - ten głos już miała z góry przesądzony. Do tego na 3 dni przed nastąpiła nagła zmiana zasad głosowania faworyzująca głosy jurorów. Zobaczyli, że LGBT-owy Jann jest faworytem, więc namieszali, żeby na Eurowizję wypuścić kogoś wizerunkowo zgodnego z katoprawacką ideologią oraz definicją normalności wg. PiS.

I nie broniłeś samego mema. Nieudolnie próbowałeś zwalczać słuszne krytyczne argumenty poziomu "artystycznego" samej Blani, jak i jej utworu.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149312Post gaynau »

Jedyne co mogę zwalczać, to szkodniki twojego pokroju.
Nie masz dowodów na ustawkę z jej strony, to zamilcz.

A to, że była to ustawka, to wiadome od początku. Kto twierdzi inaczej?
Przecież ja mam w tej kwestii dokładnie takie samo zdanie, w kółko pisanie o tym w kontrze do dobrego występu w finale jest idiotyczne.
ODPOWIEDZ