Eurovision Song Contest

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 142647Post gaynau »

No to podniecaj się dalej, ja poczekam na występ na żywo 😉

Ty chyba jesteś głupi, jeżeli bierzesz moje posty jako obronę Blanki 😂
To żadna obrona, to tylko moje przemyślenia/ prognozy.

Jednocześnie wygrał Jann, on też dostał głosy od katoprawackich ciuli? XD
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 142649Post mike »

Wcześniej stawiałeś Blankę obok Andrew... teraz się jorgnąłeś i dajesz mu szansę na finał. To tyle w kwestii głupoty oraz głuchoty... Nadeszła refleksja lepiej późno niż wcale, może to będzie koniec twoich bredni podważających talent przystojnego reprezentanta Cypru.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 142653Post gaynau »

Ty serio jesteś głupi xD
Obronę wokalną Pana z Cypru wziąłem pod wątpliwość w kontekście" pojedynku" z Loreen. Gdzie, kiedy bum kogoś posądził o braki, to bardziej jego, niż ją. I stąd porównanie do Blaneczki.

Refleksji żadnej nie mam. Zobaczymy po występie na żywo( lub chociaż próbach).
Zakładam, że i polska supergwiazda i ten cypryjski zaganiacz do finału wejdą 🙃
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 142668Post mike »

Co piszesz jest tak debilne, że szkoda na to więcej niż jednej linijki mojego tekstu. Samozaoranie level hard i wijesz się jak piskorz, żeby wyjśc z porównania z Blanią.

Tak samo durne było zachwycanie się Loreen, pieprzenie o jakichś jej innych występach, że wcześniej wygrała bla bla bla. Porównujemy tu i teraz nowe piosenki w tegorocznej Eurowizji i ten jej wokal w nowej piosence wypada bardzo blado na tle reprezentanta Cypru przynajmniej porównując oficjalne materiały wrzucone na kanał Eurowizji. Loreen to słabizna przy Andrew.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 142670Post gaynau »

Xddddddddddd
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 148135Post gaynau »

Jestem pod ogromnym wrażeniem Blanki. Do finału wejdzie z łatwością.

Ten cały hejt chyba jej pomógł.

https://youtu.be/SVAPnRDGA3o
Awatar użytkownika
Kabourom
Posty: 14
Rejestracja: 02-04-2023 22:06:12
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 148408Post Kabourom »

Właśnie boję się, że TVP niczego się nie nauczy, nie dostając srogo po tyłku w wynikach.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 148443Post gaynau »

No heloł. Oczywiście, że wyniki nie mają dla nich znaczenia. Zapomniałeś już Rafała? 🤣

Ten hejt był źle skierowany, niestety.

A piosenka była popularna i lubiana jeszcze przed preselekcjami, miała mnóstwo wyświetleń...

Finlandia jeszcze podkręciła swój i tak wysoki poziom.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 148454Post Nathi »

Kiedy finał, muszę się umówić na oglądanie z psiapsi.
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 148473Post gaynau »

W sobotę, następną
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149094Post mike »

Za nami beznadziejny pierwszy półfinał. Nie wiem o co chodzi, ale większość, jak nie wszyscy nie potrafią śpiewać... chyba że technicy spartolili nagłośnienie?

Ziutka... podoba mi się określenie Eli Zapendowskiej na beztalencie, którym znów zakpiono z Polski na arenie europejskiej.
https://ludzie.fakt.pl/elzbieta-zapendo ... cy/kzkxzs7
https://rozrywka.radiozet.pl/Muzyka/eur ... apendowska
Wydaje mi się, że ta piosenka i ta dziewczyna nie mają żadnych szans na Eurowizji. Ale może się mylę. Dla mnie to jest kompletna beznadzieja. Tam jest niestety szereg uchybień nie tylko technicznych, ale i  artystycznych. To tak, jakby przyszła Ziuta z ulicy, a ja miałabym analizować jej wykonanie i warunki wokalne. Są, jakie są. Ale ja nie wiem, jaka była przyczyna, że właśnie ją wybrano.
Trzymam kciuki, żeby szybciutko odpadła w dzisiejszym półfinalne, równocześnie z ogromnym nieskrywanym podekscytowaniem kibicuję mojemu pięknemu faworytowi - reprezentantowi Cypru :oklaski:
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149110Post gaynau »

Bejba zrobiła w sumie zajebistą robotę. Myślę, że awansowała z miejsca 1-3.
Śpiewać nie umie. Ale śpiewać Pan z Cypru też nie potrafi, a awansował 😬

Cieszy mnie, że Grek odpadł. To dopiero uszy więdły 😱😂
Awatar użytkownika
Avril
Posty: 100
Rejestracja: 13-05-2023 00:42:52
Lokalizacja: Wlkp

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149128Post Avril »

No chyba Wojtuś jesteś zdrowo stuknięty pisząc, że Andrew nie potrafi śpiewać- znam go odkąd wrzucił na YT- "Secret Love Song", co linkowałem na gejowie. Fakt, piosenkę ma słabą- nie ma szans na wygranie, a szkoda baaaaardzo. Blanka też potrafi śpiewać, tylko ma manierę w głosie. Edzia ją przygotowała do ESC. Jestem w szoku, że nikt nie zauważył jak TVP ZNISZCZYŁO dźwięk w preselekcjach. Wstydźcie się.
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8874
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149130Post Walpurg »

O Matko Bosko Gejosko, Avril wrócił!
:) :mrgreen:
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10811
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149133Post gaynau »

Avril pisze: 13-05-2023 00:54:12 No chyba Wojtuś jesteś zdrowo stuknięty pisząc, że Andrew nie potrafi śpiewać- znam go odkąd wrzucił na YT- "Secret Love Song", co linkowałem na gejowie. Fakt, piosenkę ma słabą- nie ma szans na wygranie, a szkoda baaaaardzo. Blanka też potrafi śpiewać, tylko ma manierę w głosie. Edzia ją przygotowała do ESC. Jestem w szoku, że nikt nie zauważył jak TVP ZNISZCZYŁO dźwięk w preselekcjach. Wstydźcie się.
kolezka z cypru, podobnie jak blanka i prawie kazdy wykonawca w drugim pofilnale korzystal z nagranych wczesniej'' truckow''

stad napisalem, ze nie umie spiewac('' jak blanka''):D
a piosenka mi sie podoba.

ciekawostka: w ilosci wyswietlen blanka bije na glowe kazdego z jej polfinalu- i wiekszosc z pierwszego:D
bejba idzie po top 10:D
Awatar użytkownika
Avril
Posty: 100
Rejestracja: 13-05-2023 00:42:52
Lokalizacja: Wlkp

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149138Post Avril »

Przecież zajebiście zaśpiewała. a cały hejt na nią wynikał z błędów nagłośnienia, ale żadna pojebana polska cebula na to nie wpadła.
Ostatnio zmieniony 13-05-2023 02:32:13 przez Avril, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czarek90
Posty: 484
Rejestracja: 28-09-2020 16:34:43
Lokalizacja: na piętrze

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149141Post Czarek90 »

Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149144Post mike »

Eurowizja w dużej mierze od bardzo dawna jest tęczowa.

Cyprowi zabrakło widowiska, większych emocji, tym niemniej bukmacherów pozostaje jednym z faworytów. Najlepsze występy tegorocznej Eurowizji zdecydowanie należą się Australii oraz Finlandii.

Blanię najlepiej podsumowali norwescy komentatorzy, którzy nawet nie nazywają jej piosenkarką https://natemat.pl/487061,eurowizja-202 ... a-korupcje
Spadek trwa. Polska modelka Blanka Stajkow zapewnia mdłą imprezową piosenkę, która prawdopodobnie będzie działać w piwnej mgle na lepkim, wschodnioeuropejskim parkiecie. Pozbawiona jest jakiegokolwiek innego podejścia do wartości lirycznej lub muzycznej. Ona też nie umie śpiewać. Innymi słowy, oskarżenia o korupcję pod adresem polskiego jury po krajowych preselekcjach są jak najbardziej zrozumiałe
gaynau pisze: 13-05-2023 01:53:11 stad napisalem, ze nie umie spiewac('' jak blanka''):D
a piosenka mi sie podoba.
Nawet nie ma porównania, gość ma większą skalę, potrafi bawić się wokalem śpiewając różne gatunki muzyczne, co udowodnił nie raz wklejanymi wcześniej utworami na żywo. Tymczasem Blanka to kolejna celebrytka-wannabe, która zamiast zgłosić się do następnej edycji Hotelu Paradise, czy innego Love Island wydumała sobie, że zostanie wokalistką, przy udziale pleców oraz niemałego kapitału publicznych pieniędzy.
gaynau pisze: 13-05-2023 01:53:11 ciekawostka: w ilosci wyswietlen blanka bije na glowe kazdego z jej polfinalu- i wiekszosc z pierwszego:D
bejba idzie po top 10:D
To, że wpadła do finału wskutek wylewającego się na scenie seksizmu oraz w większości słabej w tym roku konkurencji nie znaczy, że należy jej teraz gorąco, a nawet jak twierdzą niektórzy "patriotycznie" kibicować puszczając w niepamięć jakimi metodami została reprezentantką Polski, fakt mizernego wokalu oraz tandetny występ z choreografią godną tancerki klubu go-go.

Zarówno sam utwór jak i blanka zostały zmiażdżone przez krytyków
https://4fun.tv/news/eurowizja-2023-bla ... lu-krytyka
https://g.pl/news/7,188150,29747983,elz ... senka.html
https://www.pudelek.pl/eurowizja-2023-o ... 317904704a
https://www.pudelek.pl/michal-zaczynski ... 483818752a
Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
Posty: 4517
Rejestracja: 18-07-2018 15:54:11

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149146Post uzytkownik_konta »

mike pisze: 13-05-2023 11:39:53
prawdopodobnie będzie działać w piwnej mgle na lepkim, wschodnioeuropejskim parkiecie
To zajeżdża rasizmem, z braku lepszego słowa. Zapewne będzie działać na parkiecie, ale tylko wschodnioeuropejskim, ponieważ wiadomo przecież, że ich parkiety mają, obiektywnie, dużo lepszy gust, niż my tutaj (ostatecznie, jesteśmy biedni i niewykształceni, a to nie sprzyja biegłości kulturalnej). Przy czym nasze parkiety są oczywiście lepkie, ponieważ jesteśmy brudasami. A tak w ogóle, to oczywistym jest, że Polacy nie mają pojęcia o czym mówią, kiedy wypowiadają się na temat swojej tożsamości jako środkowoeuropejskiej. Zapewne uważają, że jesteśmy byłą republiką radziecką.
Awatar użytkownika
jordi
Posty: 4816
Rejestracja: 20-07-2018 18:39:20
Lokalizacja: gdzieś

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 149147Post jordi »

Uprzedzenia etniczne? Czy o to określenie chodzi?
Moje credo dyskusyjne:
1. Należy dyskutować poprzez merytoryczne argumenty, a nie odniesienia do osoby rozmówcy.
2. Ten powinien szukać argumentów na poparcie swych racji, kto coś twierdzi, a nie ten kto temu zaprzecza.
3. Należy domniemywać dobrą wolę.
ODPOWIEDZ