Eurovision Song Contest

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10837
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113557Post gaynau »

W stolicy pewnie każdy szanujący się gej bar będzie transmitował, prawda?
Awatar użytkownika
Machikura
Posty: 75
Rejestracja: 26-04-2022 15:57:09
Lokalizacja: GDZIEŚ

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113574Post Machikura »

Pewnie tak,bez tego nie byłoby klubów gejowskich 😄😄
~~dum spiro spero dum spero amo dum amo vivo ~~
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8310
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113605Post mike »

przypominam o możliwości oglądania finału na oficjalnym kanale Eurowizji https://www.youtube.com/watch?v=VhyLh5sGRRI

pamiętajcie, że niektóre państwa weszły do finału bez głosowania widzów, z czego jedna czy dwie piosenki to na pewno mocni zawodnicy

Niemcy https://www.youtube.com/watch?v=ohzfN-ueDZE
Hiszpania https://www.youtube.com/watch?v=a6uq6oSP5MI (hmmm jednak nie Malta, lecz Hiszpanka będzie brała na dupę)
UK https://www.youtube.com/watch?v=rbtPxZby4js
Włochy https://www.youtube.com/watch?v=9B4S5faMsl0

ostateczna prognoza bukmacherów
Obrazek
Awatar użytkownika
Machikura
Posty: 75
Rejestracja: 26-04-2022 15:57:09
Lokalizacja: GDZIEŚ

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113629Post Machikura »

Powiem że oglądam teraz transmisje na żywo i myślałem, że otwarcie będzie większym szałem a tu dupsko :/
~~dum spiro spero dum spero amo dum amo vivo ~~
Awatar użytkownika
w300
Posty: 6170
Rejestracja: 22-07-2018 18:24:37
Lokalizacja: ***POMORSKIE***

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113634Post w300 »

No tez na chwile na to zerknąłem i zdziwiłem sie ze tam tez PiS jest przy władzy skoro nie ma żadnych covidowych restrykcji z maseczkami czy odstępami co 2 m jeden od drugiego
ObrazekObrazek
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113648Post Avril »

Oby Szwecja wygrała :toast:
Awatar użytkownika
Czarek90
Posty: 488
Rejestracja: 28-09-2020 16:34:43
Lokalizacja: na piętrze

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113651Post Czarek90 »

Czy to tylko moje wrażenie, czy Ochmanowi lepiej poszło w półfinale?
Nie mówię o wokalu, ale o ogólnej energii, jakimś takim pałerze, który
udzieliłby się publiczności.
?
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8310
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113655Post mike »

No to prawda, Estończyk też dziś w słabszej formie.

Niech wygra UK, bo Szwedka na żywo bardzo słabiutki głosik w porównaniu do nagrania studyjnego, a o oprawie już wcześniej pisałem ..

Politycznie będzie burza, bo Ukraina zdaje się nie dała Polsce ani jednego punktu, za to Polska Ukrainie dała 12 :mrgreen:

Na Hiszpankę wiele krajów daje najwyższe noty, a więc jednak gola dupa przepisem na sukces.

Słabiutka punktacja dla Polaka cóż zbyt heretycki :D
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113656Post Avril »

jak Ty się nie znasz :D

Niech wygra UK, też miał spoko piosenkę.

Szwecja musi wygrać :lol:
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8310
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113657Post mike »

Pierwszy tutaj zachwycałem się Szwecją nagraniem ze studia. Niestety jej śpiew na żywo to jest zupełnie inna bajka, podobnie było z Maltą. Brak powera i niedomaganie.
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113658Post Avril »

:lol: Nie porównuj skrzeczącej kozy do piosenkarki. Szwedka nie fałszuje i audio wcale nie różni się od live.


wygrała Ukraina :samoboj: :samoboj: :samoboj:
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8310
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113659Post mike »

Różni się diametralnie głos Szwedki na żywo jest cieniutki. Vibrato Malty zachwycała się brytyjska vocal coach linkowalem, więc sugestie że ona skrzeczy może popełniać ktoś komu słoń nadepnął na ucho.

Tegoroczna Eurowizja to stricte polityka. Sprawdziły się rokowania bukmacherów...
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113660Post Avril »

Masz rację jak zawsze.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 14031
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113674Post Nathi »

W zeszłym roku były lepsze piosenki.
Awatar użytkownika
w300
Posty: 6170
Rejestracja: 22-07-2018 18:24:37
Lokalizacja: ***POMORSKIE***

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113677Post w300 »

Mnie najbardziej wku,....w tej calej Eurowizji właśnie brak piosenek które potem cała Europa i Świat śpiewały z zamkniętymi oczami . przez te wszystkie lata chyba tylko z 3 piosenki stały sie w miarę rozpoznawalne przez większość.. Moze to włąsnie w tym kierunku powinna isc Eurowizja a nie lansowaniu jaksi tam gwiazd i za bardzo skupiają sie na tych wszystkich efektach widowiskowych .Powinna byc jedna dekoracja dla wszystkich i najlepiej wykonanie z orkiestra nie zadne playbacki
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8310
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113679Post mike »

Możliwe jest max 6 tancerzy, wspomaganie dogranymi chórkami, ale playback jest zakazany. Dlatego na żywo przekonaliśmy się, że Szwedka wprawdzie wydobywa czyste dźwięki, ale już nie ta skala i o wiele gorzej niż wersja z płyty. Dla mnie to taka słabsza wersja Dido, podobnie jak Australijczyk za bardzo chciałby zostać drugim Adamem Lambertem. Jedynie Malta wypada lepiej od Ariany Grande, fajniejsza barwa głosu i lepszy wizerunek sceniczny. Niestety gimnastyką na scenie zniszczyła piosenkę, fizyki się nie przeskoczy nie da się przy tak dużej skali jednocześnie śpiewać i tańczyć. Wspomniana Szwedka nie może usprawiedliwiać się problemami z oddechem, bo prawie nic się nie ruszała na scenie, więc tu nie ma przebacz.

Zresztą Eurowizja to szopka. Prawdziwy wynik zobaczyliśmy w pierwszej turze podczas zbierania głosów od widzów. Głosy jury to czysta polityka, która wywróciła tabelę do góry nogami. Widownia przed telewizorami okazała się bardziej obiektywna od znaffców nie wiadomo z jakiego nadania. Do tego dziś wybuchł skandal z manipulacją głosami i odrzuceniem kilku krajów przez komisję, w tym podejrzenie o manipulacje po stronie Polski.... Kurski kazał jury wleźć w dupę Ukrainy 12 punktami, na co Ukraina podziękowała okrągłymi 0 punktami dla Polski. Na pocieszenie od samych Ukraińskich widzów dostaliśmy max 12pkt :>
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5648
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113680Post chafre »

Ja polecam posłuchać i zobaczyć kilka teledysków grupy z Rosji, która była typowana na zwycięzcę, gdyby brała udział. Rosja umie zaskoczyć. Sama grupa ma mega fajne teledyski też.

Australijczyk> to wtórne, jeśli ktoś go zna, to nic nowego nie zobaczył.

Szwecja > to jest taka świeża piosenka bardzo. Dużo pozytywnych emocji.

Uk> myślałem, że Szwecja lub UK wygra. Choć nieustannie jedzie mi zwrotka Eltonem Johnem.

Hiszpania > to dobra kompozycja. Taka choreografia!

Jeśli chodzi o Ukrainę, bez wojny też mogłaby wygrać, ale tak niekoniecznie pewnie. Piosenka o matce, ciekawy tekst.

Polska> to jest fajna, ale dziwna piosenka. Połowa refrenu jest dobra. Niestety : ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić go np.tańczącego.
W dodatku miał cały czas zamknięte oczy. Teoretycznie to jakby bardziej śpiewał sam sobie albo skupiał się na poprawności wokalnej, niż występował. Trochę drewno.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Szafir

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113681Post Szafir »

Nie oglądam tego i nie rozumiem co bary gejowskie mają wspólnego z Eurowizją. :roll:
Ale widzę, że piszecie że wygrała Ukraina. Jprdl... To jest po prostu śmieszne. Wygrali specjalnie, bo Europa się chciała nad nimi ulitować. Ot, taka ,,obiektywność" jury.
Awatar użytkownika
w300
Posty: 6170
Rejestracja: 22-07-2018 18:24:37
Lokalizacja: ***POMORSKIE***

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113683Post w300 »

No tak to już jest .Nawet dwa dni temu chciałem napisać że pewnie i tak wygra Ukraina.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 14031
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 113688Post Nathi »

:shock: :shock: co mają wspólnego bary gejowskie :shock:
Ilość gejów na Eurowizji jest przeogromna. Ostatnio prowadziła galę laska po tranzycji, teraz gejuch. Nie mówiąc o piosenkarzach. Nawet raz Polskę reprezentował gej xd
ODPOWIEDZ