Netflix

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mazemi
Posty: 4009
Rejestracja: 10-12-2018 00:29:02
Lokalizacja: Karpaty

Re: Netflix

Post: # 32478Post Mazemi »

Polecicie coś sensownego na niskim poziomie języka angielskiego, żeby się dało oglądać bez napisów?Rozumiem głupkowate komedie jak np. How I Met Your Mother, ale nie ciekawią mnie one. Z kolei w House of Cards czy w Breaking Bad używają za trudnego języka i bez angielskich napisów tracę wątek. Nie mówiąc o np. filmach Kubricka, czy serial The Crown, których nawet z angielskimi napisami nie rozumiem :D

Ostatnio obejrzałem sobie Spirited away, bardzo ciekawy kompromis pomiędzy językiem a fabułą, niestety V. nie polubił Anime, a oglądanie samemu filmów jest nudne.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 32498Post Nathi »

Szkoła dla elity.
Spoiler
Się porobiło najgorszy typ geja udającego hetero :roll: mam nadzieję tylko, że Omar się nie zabuja w nim, bo będzie żal.
Fryku

Re: Netflix

Post: # 32500Post Fryku »

To ty jeszcze nie obejrzałeś? Ja to zrobiłem w jeden dzień. I się upłakałem. Ale o tym już pisałem.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 32503Post Nathi »

Nie mam tyle czasu żeby cały dzień oglądać. Dwa odcinki wieczorem max.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 32567Post mike »

Ja już obejrzałem i mam mieszane uczucia serial nadal lubię, ale tutaj będę głównie narzekał. Przede wszystkim nie podoba mi się, że uśmiercili Pola (to nie spoil bo już w trailerze i 1 odcinku było wiadomo) oraz pokazali go jako tego najgorszego mało lub wcale miał obrońców ze strony innych postaci. Nie mówię o Valerio i Cayetanie, którzy go rozgrywali dla własnych celów uczuciowo-materialnych.

Jest to niewątliwie serial oparty na emocjach i ekspresji rodem z brazylijskiej telenoweli zaczęło mnie to mocniej irytować w najnowszym sezonie. Być może Husky'iego n.in to odrzuciło od tej produkcji.

Związek Omara z Anderem cały czas mnie drażni, bo ci dwaj nie pasują do siebie i nie ma między nimi chemii. Jakby Ander był z takim Polem lub kimś innym fajniejszym to by było super. Nie wiem co jest nie tak z aktorem wcielającym się w Omara, ale on nie potrafi zagrać geja jest to w jego wykonaniu mega sztuczne, udawane i naciągane. Może po prostu jest ogólnie kiepskim aktorem.

Zakończenie sezonu ewidentnie rozegrane pod kątem kolejnych dwóch sezonów zamówionych przez Netlflixa. Część bohaterów wypada, jest miejsce dla nowych, stara ekipa będzie powtarzać rok zatem wracamy do punktu wyjścia i bawimy się od początku. wygląda na to, że będą chcieli z tego serialu zrobić kolejnego niekończącego się tasiemca. Dla mnie szkoda, bo nie jestem fanem sztucznie przedłużanych produkcji na 10 i więcej sezonów.
husky

Re: Netflix

Post: # 32609Post husky »

Odrzuciło mnie sztuczne namnażanie problemów tych ludzi i wieczne pseudo filozoficzne niby mundre rozmowy miedzy nimi.
Omar akurat mi sie podobał. Najbardziej wkurwiający jest ten kolega Omara meksykaniec nie pamietam jak ma na imię, taki własnie pseudo mundry. A jego brat jest ok z wyglądu.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 32611Post Nathi »

Z wyglądu to tam nie ma nikogo godnego uwagi. Największym pasztetem jest Samuel.
Ten serial jeszcze da się oglądać. Riverdale to dopiero jest kosmos. Nie wytrzymałem długo.
husky

Re: Netflix

Post: # 32612Post husky »

Nie wiem który to Samuel obejrzałem kilka odc i odpadłem.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 32616Post mike »

Samuel jest całkiem przystojny, ale nie mój typ https://vignette.wikia.nocookie.net/eli ... 0305203921
Z ciekawostek Polo i Carla to para w prawdziwym życiu https://data.whicdn.com/images/332235866/original.jpg

Aktor grający Andera jest zajebisty totalnie mój klimat i jeden z głównych powodów, dla których oglądam serial. Polo też mi się podoba i bardzo żałuje, że go zabraknie w kolejnych sezonach...
husky

Re: Netflix

Post: # 32621Post husky »

A no to ten wkurwiajacy. Ale że pasztet to przesada.
Na netflixie jest sporo naprawde zajebistych seriali np mindhunter, czarny punkt (wymiata) albo the sinner (ale 2 odc bo pierwszy troche na siłę pojebany). Może obejrzyjcie.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 32704Post mike »

Mam N od dawna a w życiu nie włączyłem żadnego z tych seriali :-D Obczaję trailery i może jakimś się zainteresuję.

Wracają do Elity okazuje się, że Polo i Carla to nie jedyni aktorzy, którzy poza serialem są parą, np. też Samuel kręci prywatnie z Lukrecją, a Marina z Christianem https://www.youtube.com/watch?v=nyje-ts_65Y Kurde oni poza serialem mają normalnie drugą Szkołę Dla Elity w wersji live real uncensored :lol:
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 32705Post Nathi »

To wszystko są thrillery. Ja komedii i thrillerów nie oglądam.
husky

Re: Netflix

Post: # 32708Post husky »

Mindhunter to nie jest thriller.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 32710Post Nathi »

Na filmweb jest w kategorii kryminał /thriller.
Avril

Re: Netflix

Post: # 32711Post Avril »

Nathi pisze: 18-03-2020 14:59:19 Riverdale to dopiero jest kosmos. Nie wytrzymałem długo.
Niestety :| Pierwszy sezon był kozacki, ale każdy następny był... o zgrozo :evil:
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 32716Post mike »

Roverdale to kolejna ofiara sztucznego przeciągania serialu na zbyt dużo sezonów. Oby Elita nie poszła tym tropem póki co nie jest źle bo dopiero trzy sozny, ale na zapowiedzianych dwóch kolejnych powinni spasować. Jak dla mnie to już po 3 mogli zamknąć tę historię. Do Riverdale wracam nie oglądam już od deski do deski, ale śledzę nowe odcinki i coś tam zerkam przewijając ;)
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Netflix

Post: # 32740Post Senso »

Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13966
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 32745Post Nathi »

Pani inspektor z Domku z papieru z koronowirusem
Obrazek
husky

Re: Netflix

Post: # 32746Post husky »

Nathi pisze: 18-03-2020 19:39:29 Na filmweb jest w kategorii kryminał /thriller.
Bzdury piszą
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 32789Post mike »

Husky a jakiś film/serial gejowski bądź z wątkami homo ci się kiedykolwiek spodobał?
ODPOWIEDZ