Eurovision Song Contest

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 80926Post Avril »

Głos ma bardzo ładny... w polskich utworach.

Nie wiem kto pisał mu ten tekst i melodię, ale jest dramatycznie.
Nie było chyba nikogo gorszego poza Steczkowską i Komarenko (?) od nas na eurowizji.

The Ride mogłoby być dobrze ograne i zaśpiewane, jeśli było by wolniejsze.
Fryku

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 80927Post Fryku »

Nie. Zdecydowanie nie mój klimat. Poza tym większość tych nowych śpiewa tak, jakby miała jednego nauczyciela. No, ale to nie ma znaczenia.

Z Polskich lubię Szpaka Michała i Madoxa. Mają fajne, indywidualne głosy i ekspresję. Reszty nie znam, bo na pewno macie innych, fajnych piosenkarzy.
A Steczkowską to akurat lubiłem, ale zatrzymałem się i skończyłem na jej drugiej płycie, dawno temu.
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 80935Post Avril »

Nawet nie wiedziałem, że Madox zajął się śpiewem.
Szpaka nie ma co porównywać, bo to jest zupełnie inna liga, między Szpakiem, Szcześniakiem, a resztą.
Fryku

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 80937Post Fryku »

Avril pisze: 26-04-2021 17:24:37 Nawet nie wiedziałem, że Madox zajął się śpiewem.
No, ale on chyba zawsze śpiewał. Na przykład osiem lat temu, Madox śpiewał na mojej wystawie obrazów, którą mi zorganizowały jakieś artystyczne stowarzyszania na noc muzeów. Tak go poznałem. Bardzo fajny.
A tu masz jeden z moich ulubionych kawałków

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 80939Post Avril »

Wg mnie ta piosenka jest straszna :oops:

Muzyka nijak na się do tekstu :
Mes memoires comme les roses noires mmon eme plus noire rien d’autre a croire czyli moje wspomnienia to czarne róże, dusza popada w mrok, już w nic nie wierzę.
Z tego mogłaby wyjść przepiękna ballada.

To tak jakbyś zaśpiewał pieśń kościelną gorzkie żale do muzyki wlazł kotek na płotek mniej więcej.

Oczywiście to tylko moje zdanie, nie neguję- wyrażam SWOJE zdanie.
Fryku

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 80941Post Fryku »

Ja lubię. Teksty piosenek zazwyczaj rozczarowują. Przeżyłem to poznając angielski. To był szok :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13957
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 80957Post Nathi »

Metal jaki tam majoooo.
Fryku

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 80985Post Fryku »

Piosenka UK
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82679Post Avril »

Na szczęście Rafał Brzozowski nie weźmie udziału w Eurowizji :hurra: Oszczędzi sobie wstydu. U kogoś z polskiej ekipy wykryto koronę.
Awatar użytkownika
w300
Posty: 6170
Rejestracja: 22-07-2018 18:24:37
Lokalizacja: ***POMORSKIE***

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82681Post w300 »

dajcie spokój pierwszy raz polska miała szanse na zwycięstwo a tu takie nieszczęście
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Szach
Posty: 435
Rejestracja: 29-01-2019 20:10:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82696Post Szach »

To nie tak. W najgorszym razie zostanie odtworzone nagranie z którejś próby albo nagranie, które zostało w marcu przygotowane przez TVP. Jeszcze raz mają wszystkich w ekipie testować i ewentualnie będzie kwarantanna, ale dla osób bezobjawowych trwa ona 5 dni, czyli w czwartek może wystąpić normalnie.
Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!
- król Julian
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13957
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82700Post Nathi »

Avril pisze: 16-05-2021 14:10:42 Na szczęście Rafał Brzozowski nie weźmie udziału w Eurowizji :hurra: Oszczędzi sobie wstydu. U kogoś z polskiej ekipy wykryto koronę.
Hahahahah zajebiaszczo :mrgreen: tam jego wstyd, gorzej z naszym jednak mamy te samą flagę na dowodach.
Avril

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82855Post Avril »

Jednak wystąpi :samoboj:
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13957
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82857Post Nathi »

No już mi psiapsi fanatyk Eurowizji powiedział, że to nie prawda. Zawiodłem się :roll:

Oglądałem z nim wczoraj Eurowizję, był w ciężkim szoku, że to zaproponowałem :lol: pierwszy raz od kilku lat.
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5622
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82858Post chafre »

Tak, właśnie wczoraj Instagram został zalany wręcz relacjami i tak oto dowiedziałem się, że geje to : specjaliści od emisji i barwy głosu, wybitni znawcy nut, posiadacze słuchu absolutnego, eksperci od choreografii, stylizacji a nawet oświetlenia, do tego wszyscy płynnie mówią po angielsku wskazując, czy piosenka posiada głębię a ni w ząb przecież Ci poligloci nie rozumieją najczęściej..

Odkryłem również nową formę oglądania TV - Eurowizjii - przez telefon nakierowany na ekran, żeby nakurwiać w kółko relacje z eksperckim komentarzem a nawet oceną. :lol: :lol: :lol:

Nadal nie wiem, dlaczego mając dziesiątki tysięcy takich talentów muzycznych i ekspertów nawet od tekstu nadal nie zdobywamy list przebojów :gay:

Jeśli oglądam, to tylko czasem finał, od któregoś momentu, zależy od czasu, jeśli coś włączę, to w ten dzień muszę wyłączyć Instagram :lol:
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13957
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82864Post Nathi »

chafre pisze: 19-05-2021 14:17:37że geje to : specjaliści od emisji i barwy głosu, wybitni znawcy nut, posiadacze słuchu absolutnego, eksperci od choreografii, stylizacji a nawet oświetlenia, do tego wszyscy płynnie mówią po angielsku wskazując, czy piosenka posiada głębię a ni w ząb przecież Ci poligloci nie rozumieją najczęściej..
Chyba w snach :mrgreen:

Pysio podsumował Eurowizję jednym zdaniem. Oni tak śpiewają strasznie poprawnym angielskim, przyjdzie Polak i będzie kicha :lol:
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5622
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82867Post chafre »

No jak w snach, jak wczoraj co drugi gejusik był niczym Zapendowska, Sierocki i Wrona w jednym :D
Specjalistki i poliglotki jego mać hahaha.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13957
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82869Post Nathi »

No w ich snach :mrgreen:
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5622
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 82870Post chafre »

Najgorsze jest to, że oni naprawdę są święcie przekonani o swoich bezgranicznie zajebistych zdolnościach :D
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5622
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 83061Post chafre »

Ponoć nie poszło :D
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
ODPOWIEDZ