Netflix

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13945
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 55664Post Nathi »

Miał creepy muzę ale na thriller za słaby, chyba że ktoś jest wyjątkowo wrażliwy. Nie wiem dlaczego go tak sklasyfikowano, thrillerów i horrorów nie ruszam.

Detektyw też mistrzostwo ale drugiego sezonu nawet nie ruszyłem. Wszyscy uważają za gniot.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 55724Post mike »

husky pisze: 22-09-2020 14:41:02 Najfajniejsza postać to ta pielęgniarka co z nim zwiała. Wgl ten watek miłosci był wzruszający.
Przez cały czas się spodziewałem, że zaraz ją zajebie :D
husky

Re: Netflix

Post: # 55760Post husky »

A ja że ona jego.
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11884
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Netflix

Post: # 56828Post marcin »

MORDERSTWO PO AMERYKANSKU

Netflix reklamuje to jako dokument, i to jest dokument, ale oglada sie jak swietny thriller!
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
kaylan
Posty: 172
Rejestracja: 27-01-2019 14:05:04
Lokalizacja: z zaswiatow

Re: Netflix

Post: # 56893Post kaylan »

Od niedawna jest świetny film określany jako testament/świadectwo światka, wybitnej osobowości telewizyjnej i przyrodnika ( a przy okazji jednej z postaci kultowych mojego dzieciństwa, kiedy mocno interesowałem się przyroda i moje pierwsze w wieku kilkuletnim plany zawodowe to był dyrektor zoo 8-) ) Dawida Attenborough, "A life on our planet", bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13343
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Netflix

Post: # 56912Post Hebius »

Jezus Maria! w300 zaraża! :D
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11884
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Netflix

Post: # 56921Post marcin »

???
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
kaylan
Posty: 172
Rejestracja: 27-01-2019 14:05:04
Lokalizacja: z zaswiatow

Re: Netflix

Post: # 56922Post kaylan »

takie fonetyczne przeoczenia się zdarzają przy dysortografii i gorszym słowniku na smartfonie, znaczenie raczej jasne. Czemu nie mogę edytować posta? Na starym forum była taka opcja
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13343
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Netflix

Post: # 56926Post Hebius »

Tutaj też można przez jakiś czas (30 minut?) po publikacji. Nieograniczona możliwość edycji już na starym forum została wyłączona po którymś przypadku usera, który stare wpisy wyedytował do formy:
:)
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11884
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Netflix

Post: # 56932Post marcin »

Oczywiscie. "Swiatek" albo "to" zamiast "do" to przejezyczenia fonetyczne. To cos zupelnie innego niz slynne "puki"
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Leo

Re: Netflix

Post: # 56939Post Leo »

Zawsze można wysłać PW z prośbą o to i owo. O ile nie będzie to totalna likwidacja treści, to raczej zawsze się przychylam do zgłoszeń i próśb.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 57237Post mike »

Nawiedzony dwór w Bly to prędzej smutny film o niespełnionej miłości, aniżeli horror. Tak jak poprzedni sezon tak i ten nie bardzo przypadł mi do gustu. Mało tu było klimatu grozy, jeszcze mniej straszenia, za to bardzo dużo nudnych dialogów oraz mało ciekawych retrospekcji drugoplanowych bohaterów. Gdzie temu do arcydzieła Kobiety w Czerni? W ogóle się nie umywa.
Awatar użytkownika
Czarek90
Posty: 484
Rejestracja: 28-09-2020 16:34:43
Lokalizacja: na piętrze

Re: Netflix

Post: # 57877Post Czarek90 »

Oglądałem wczoraj ze Swoim "Ktoś musi umrzeć". Miniserial – raz, dwa, trzy odcinki – i po wszystkim.
Z jednej strony ogląda się z ciekawością. Idealnie pod deszczową pogodę, koc i pizzę. Wieki też nie oglądałem czegoś na kształt telenoweli (na kształt – to warto podkreślić). Nawet – jak nigdy (!) – komentowałem pewną bohaterkę, niczym mój śp. Dziadek komentował jedną taką, oglądając "Esmeraldę" na TVNie pod koniec lat 90. :P A z drugiej strony po zobaczeniu całości ma się nieodparte wrażenie, że niczego ten serial do Twojego życia nie wniósł. Poza tym, że przyjemnie się jadło i oglądało, i siedziało pod tym kocem... I kilka razy krzyknęło, a to suka! ;)

Zobaczcie ;)
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11884
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Netflix

Post: # 57941Post marcin »

Z ostatnich filmów na Netflixie:
MŁYN I KRZYŻ rez. L. Majewski
Niektórzy się zachwycają, dla mnie wydmuszka.

WSZYSTKO DLA MOJEJ MATKI
Polski film, niesamowicie dołujący. Ale dobry.

MATKA
SF wyprodukowane dla Netflixa. Zaskakująco dobre.

TO NIE JEST KARJ DLA STARYCH LUDZI
Super. Widziałem kiedyś w kinie, a teraz powtórka na Netflixie.
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
husky

Re: Netflix

Post: # 58029Post husky »

To nie jest kraj dla starych ludzi ogladałem dawno- to jest zajebisty film.
Obejrzałem tez ten miniserial co Czarek podał i ogladając czułem że beznadziejne ale oglądałem, a na końcu sie okazało że to kompletne dno.
A i ostatnio Fotograf z Munhausen obejrzałem. Piekny film.
Leo

Re: Netflix

Post: # 58234Post Leo »

Czarek90 pisze: 18-10-2020 20:46:31 Oglądałem wczoraj ze Swoim "Ktoś musi umrzeć". (...)
Zobaczcie ;)
Czuję się jakby mnie walec drogowy rozjechał. Właśnie skończyłem oglądać.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 59367Post mike »

Blood of Zeus Kolejna mroczna i krwawa "kreskówka" od twórców świetnej Castlevanii, tym razem osadzona w mitologii greckich bogów. Niestety póki co brak wątków gejowskich, liczę na to, że syn Zeusa zacznie coś działać jak nie w tym to kolejnym sezonie.
Awatar użytkownika
Mazemi
Posty: 4009
Rejestracja: 10-12-2018 00:29:02
Lokalizacja: Karpaty

Re: Netflix

Post: # 59416Post Mazemi »

Shtisel. Ma swój klimat.
husky

Re: Netflix

Post: # 59512Post husky »

Maria królowa Szkotów czy jakos tak. Ogólnie takie sobie ale troche szokujące że sie katolicy tak naparzali z protestantami.Potem sobie wygooglalem Marię Stuart i jak był opisywany watek niedoszłego zamachu zwolenników Marii na Elżbietę to za karę ich obdarto ze skóry, wykastrowano i wybebeszono za życia, to Maria i tak miała szczęście że jej tylko obcieli głowę. Przesrane wtedy było żyć.
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8909
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Netflix

Post: # 59515Post jazzik »

Były rzezie, pogromy motywowane religijnie.
Wojna 30-letnia jest tego najlepszym przykładem.
Tak naprawdę żyjemy w czasach, gdzie chyba najdłużej w historii nie było w Europie wojny.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
ODPOWIEDZ