Netflix

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
husky

Re: Netflix

Post: # 41852Post husky »

To jest seria dokumentalny o prawdziwych ludziach. Najpierw sprawdź a potem sie czepiaj.
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Netflix

Post: # 41855Post Senso »

husky, przepraszam, faktycznie napisałeś, że to dokument, a mi to umknęło. Teraz doczytałem. Krytyka Polityczna napisała, że to film o poliamorycznym geju, konserwatyscie, showmanie, iluzjoniscie i fascynacie broni palnej. Pomyslałem, że obejrzę. Nie zarzekam się, że obejrzę całość, ale jeden odcinek na pewno. Przekonałeś mnie.
Nie gniewaj się już na mnie :buziak:
Awatar użytkownika
Prussian blue
Posty: 252
Rejestracja: 29-07-2018 10:53:51
Lokalizacja: :*

Re: Netflix

Post: # 41902Post Prussian blue »

To jest dobry dokument o bardzo dziwnym świecie, z wyraźnym podziałem na bohaterów złych i złych. Takie spojrzenie na inną Amerykę.
Nie każ mu czekać. Wyślij wiadomość! :serce:
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Netflix

Post: # 41910Post mare »

Zacząłem oglądać króla tygrysów. Niezła jazda.
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
husky

Re: Netflix

Post: # 41966Post husky »

Prussian blue pisze: 28-04-2020 20:58:18 z wyraźnym podziałem na bohaterów złych i złych.
3 osoby tam są dobre jako ludzie, tzn wg mnie. Ale zmanipulowane.
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Netflix

Post: # 41969Post Senso »

Które, bo też oglądam po Twojej rekomendacji?
husky

Re: Netflix

Post: # 41972Post husky »

Dziewczyna bez ręki, ten gościu bez nóg i jeden mąż Joego ten z tatuażami bez zębów.
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Netflix

Post: # 41974Post Senso »

Po gadkach Joego w szkole o wypadanie zębów u narkomanów pomyślałem w pierwszej chwili, że jego sympatyczny miś stracił te zęby być może poprzez nałóg, a wdrugim odruchu, że w następstwie przemocy domowej. A ten pan z protezami to jakiś weteran, ofira wypadku komunikacyjnego, czy może stracił je w czasie pracy ze zwierzętami? Nie obrażę się za spoiler.
husky

Re: Netflix

Post: # 41975Post husky »

No stracił przez nałóg ale Joe mu dawał narkotyki więc sobie może w dupe gadki wsadzić. Ten co nie ma nóg stracił nogi w wypadku, dziewczynie odgryzł rękę tygrys. Ona tak naprawdę jest chłopakiem (nie wiem czy to spojler ) bo w odc dodatkowym ma żal że jest przedstawiona jako kobieta.
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Netflix

Post: # 41978Post Senso »

Na razie jestem na pierwszym, ale przyznaję, że Twój post zachęcił mnie i się wciągnąłem w ten krąg odmieńców.
husky

Re: Netflix

Post: # 41981Post husky »

To się rozwija z czasem, tak mi sie wydaje, bo sie z biegiem odcinków odsłaniaja nowe rzeczy i wgl sie rozkręca. Dla mnie pierwsze 3odc byly takie sobie a potem sie nie mogłem oderwać.
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13936
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 41996Post Nathi »

Ja jutro będę oglądał nowy serial Hollywood. Zdaje się że będzie wątek gejowski w dodatku białego z afroamerykaninem. W filmie czasy KKK.
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Netflix

Post: # 42054Post mare »

mare pisze: 28-04-2020 21:49:20 Zacząłem oglądać króla tygrysów. Niezła jazda.
Obejrzałem trzy odcinki (a może cztery) i mam dosyć. Wrażenia i uczucia oraz przemyślenia podobne do tych, jakie miałem, gdy po raz pierwszy zetknąłem się bliżej z tzw. «środowiskiem».
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13339
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Netflix

Post: # 42056Post Hebius »

Bo ty jesteś spoza środowiska?
Obrazek
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Netflix

Post: # 42058Post mare »

Oczywiście, brzydzę się środowiskiem.
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
husky

Re: Netflix

Post: # 42093Post husky »

A to forum to nie jest środowisko?
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Netflix

Post: # 42146Post Senso »

husky, obejrzałem całość Króla Tygrysów - dzięki Tobie. :)

Ten dodatkowy, ósmy odcinek był wyjątkowo słaby, ale zgadzam się z tym, co napisałeś.
Najrozsądniejszymi i pozytywnymi postaciami byli tam opiekunowie zwierząt (ten pan bez nóg oraz bez ręki) oraz - według mnie - również niedoszły producent filmowy reality Joego (to widać po jego wypowiedzi w 8 odcinku - ma dystans i realnie ocenia sytuację). Szkoda mi mężów Joego - oni zostali przez niego omamieni z wykorzystaniem takich samych mechanizmów, które stosuje się w sektach i stracili dużą część swojego życia.

A teraz pojawił się chyba fajny dokument o lesbijkach -A Secret Love.
trailer: https://www.youtube.com/watch?v=FI3Ag-4QnDI

https://www.netflix.com/pl-en/title/80209024
Może się nie popłaczę?
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13936
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Netflix

Post: # 42266Post Nathi »

Hollywood zajebioza tyle gejozy tam :mrgreen: ogólnie sex, pedalstwo i orgie :mrgreen: Hollywood to jednak ciekawe miejsce.

Też fajnie jest to, że bohaterowie chcą zmienić świat i walczą z rasizmem. Faktycznie jest gejowska para, wszystko wskazuje na to że będą sławni.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8281
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 42427Post mike »

Zabieram się za "Kierunek: Noc". Jest to nowy serial Bagińskiego tego od Wiedźmina i Katedry

https://natemat.pl/307149,kierunek-noc- ... -baginskim
https://www.imdb.com/title/tt10919486/
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8869
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Netflix

Post: # 42515Post Walpurg »

Długi weekend spędziłem w Szkole dla elity :P Wnioski:
1. Po 1 odcinku miałem ochotę zrezygnować, bo wkurzało mnie to obnoszące się hiperbogactwo :P ale wróciłem i wciągnąłem się - plusem jest to, że postacie są bardzo niejednoznaczne, pozornie paskudni okazują się spoko, fajni okazują się niefajni lub mniej fajni.
2. Trzeci sezon to jakaś pomyłka! Nudny i robiony na siłę. I na serio mają być dwa kolejne? :o
3. Faceci absolutnie nie w moim typie, ale bardzo ładni - to taki typ, że uwielbiam na takich kolesi patrzeć, choć mnie nie kręcą.
4. Setny raz powtórzę: hiszpański jest pięknym językiem! I nie wiem co mike ma, że nie nadąża z napisami. Nie miałem problemu z czytaniem i śledzeniem a w 3 dni zaliczyłem dwa sezony.
5. Świat, w którym 1/3 to geje, 1/3 to bi i zaledwie 1/3 to heterycy jest bardzo pociągający, ale obawiam się, że nieprawdziwy :P
6. W sumie dość straszna wizja świata bogatych, którzy bez wyjątku są paskudni, łamią prawo, obyczaje, moralność, zasady i są po prostu źli. Trochę to takie skrajnie lewackie spojrzenie.
7. I tu jest mój problem, który opiszę niżej...

Dwa seriale: Sex education i Szkoła dla elity. W obu podobna sytuacja: para lesbijek wychowuje syna. No niby super, że są takie wątki, ale zastanawiam się, jaki jest bilans tych wątków. Bo ja nie mam nic do lesbijek, ale taki przeciętny Polak, jednak dość homofobiczny, jak ogląda te wątki, to nie wiem czy nie pomyśli sobie, że związki jednopłciowe to jednak patologia - w obu przypadkach matki dość mocno zjebały życiem synom. Oczywiście, ja widzę i wiem, że wszyscy pozostali rodzice hetero dokładnie tak samo zjebali życie swoim synom i córkom, ale czy taki przeciętny widz to dostrzeże? Bo w gruncie rzeczy pokazano te związki lesbijek tak samo jak związki hetero, ale polski homofob zobaczy tylko zwichrowane lesby. Co sądzicie?
ODPOWIEDZ