Nasze ulubione programy

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Szafir

Nasze ulubione programy

Post: # 31596Post Szafir »

Temat o tym co najbardziej lubimy oglądać w telewizji bądź w necie, czyli jakie programy czy seriale do nas trafiają.

Telewizję jako taką oglądam w sumie bardzo rzadko, ale bardzo lubię programy o gotowaniu/jedzeniu. Gessler czy Okrasa są jednymi z moich najczęściej oglądanych, ale też i Kasia Bosacka, czasem Wachowicz. Ostatnio polubiłem też Jakubiaka. Kompletnie za to nie trafiają do mnie MasterChefy czy inne ,,Kuchnie dla odważnych".

Z innych to w sumie tureckie seriale na TVP (już się przyzwyczaiłem po telenowelach meksykańskich), oraz powtórki polskich seriali i od czasu do czasu ulubione anime, ale akurat od dłuższego czasu nie pokazują.

Nie lubię za to oglądać wiadomości, sportu, programów muzycznych, medycznych, paradokumentów (poza Szkołą), czy tych w stylu Hotel Paradise/Big Brother czy innych/podobnych w stylu ,,eMTiVi".

I to w sumie wszystko. A Wy co lubicie oglądać? :)
Awatar użytkownika
w300
Posty: 6170
Rejestracja: 22-07-2018 18:24:37
Lokalizacja: ***POMORSKIE***

Re: Nasze ulubione programy

Post: # 31600Post w300 »

Polskie stare seriale filmy, I programy dokumentalne oczywiście wyprodukowane przez TVP
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Nasze ulubione programy

Post: # 31621Post Senso »

Ja oglądam dużo filmów dokumentalnych, ale same zagraniczne praktycznie. Stosunkowo często chodzę też na filmy dokumentalne do kina, bo części filmów nie da się nawet obejrzeć w inny sposób lub poprzez inny kanał.
Kulinarne programy to w moim odczuciu zapychacze, więc raczej strata czasu, ale cenię kuchnielidla za podawanie realnych czasów wykonania (nawet podają dłuższ), dużą bazę dań i prostotę wykonania - tylko, że w praktyce to taka multimedialna książka kucharska on-line podpięta pod sieć handlową, za to perfekcyjnie zrealizowana.
Awatar użytkownika
z350
Posty: 184
Rejestracja: 23-03-2020 23:29:08
Lokalizacja: Polska

Re: Nasze ulubione programy

Post: # 33940Post z350 »

Fairy Tail
Awatar użytkownika
Lis
Posty: 81
Rejestracja: 21-03-2020 20:34:01
Lokalizacja: Zachód

Re: Nasze ulubione programy

Post: # 37119Post Lis »

Senso pisze: 13-03-2020 21:47:33 Ja oglądam dużo filmów dokumentalnych, ale same zagraniczne praktycznie. Stosunkowo często chodzę też na filmy dokumentalne do kina, bo części filmów nie da się nawet obejrzeć w inny sposób lub poprzez inny kanał.
Co byś polecił?
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Disney+

Post: # 55179Post mike »

Zapowiedź drugiego sezonu Mandalorian
Awatar użytkownika
Nanvi
Posty: 160
Rejestracja: 08-08-2020 21:37:29
Lokalizacja: Holandia

Re: Nasze ulubione programy

Post: # 55293Post Nanvi »

Się zapytam bo nie widzę... ktoś tu ogląda RuPaul's DragRace? Nie widzę tematu o tym :P
Koleżanka mnie kiedyś namówiła i teraz oglądam bo w sumie fajne i śmieszne. No i uwielbiam stroje i kreacje z jaką niektórzy uczestnicy wychodzą! Wczoraj skończyłem sezon 11 a teraz zacząłem 12... z 11 zdziwiłem się że Yvie wygrała, w sumie miałem nadzieje że A'keria wygra.. no ale pupa.
ODPOWIEDZ