Netflix

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195774Post chafre »

Że zacytuję : „zabicie matki to była taka eutanazja”.

Nie ma to jak rozstrzelać 60 letnią kobietę, bo „co z nią zrobic”.

Obeszli się z matką jak z workiem ziemniaków.

Teraz internetowa gawiedź jeszcze gloryfikuje morderców.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
mike
Posty: 9163
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 195775Post mike »

radek pisze: 15-10-2024 09:53:18 Oczywiście, Ty jesteś niewiniątkiem. To, że czasem Cię bronię, bo sądzę, że masz prawo tutaj być, nie oznacza, że nie uważam Cię za prowodyra konfliktów w wielu sytuacjach.
Już tłumaczę odlot.
Dla mnie fakt zaplanowania zbrodni, zadbania o alibi a potem wydawania kasy rodziców świadczy raczej o zimnokrwistych mordercach niż ofiarach. Nawet jeśli byli ofiarami, to w moich oczach, nic nie usprawiedliwia takiego zaplanowanego morderstwa z zemsty i z korzyściami finansowymi. Może być jedynie powodem do złagodzenia wyroku.
Z innej beczki, zastanawiam się, czy to oni są bardziej zaburzeni czy kobiety, które ich poślubiły.
https://www.thefp.com/p/dont-feel-sorry ... e-menendez
Pytałem gdzie odlot, a ty dałeś tylko swoje zdanie nt. sprawy, nie przytoczyłeś ani jednej sytuacji, w której byłbym prowodyrem :) No więc radku twoja opinia to żaden dowód na mój odlot, to po prostu twoja opinia i żeby było weselej poniekąd zbieżna z moją, bo jakbyś nie zauważył (o co chafre bardzo się stara) domagam się nie zrobienia z Menendezów niewiniątek, lecz zmiany kwalifikacji czynu, czyli jak napisałeś złagodzenia kary. Zaś w przypadku ponownego procesu oczekuję uczciwego dochodzenia, a nie jak w drugim procesie farsy bez możliwości obrony, czego zalinkowany przez ciebie materiał totalnie nie uznaje - dokładnie tak samo jak ówczesny sędzia kretyn, który pod wpływem nacisków społecznych i medialnych, w sposób absolutnie bezczelny nakierunkował proces na przegraną Menendezów.

"Wolna prasa dla wolnych ludzi" - a już w pierwszym akapicie mówią ci jak masz myśleć... po angielsku określa się to mianem biased press. Co za tupet!

Zaś po amerykańsku mówi się the people have spoken i na szczęście przeważają dziś głosy takie jak poniżej, więc jeśli uważacie wyrodnych rodziców za biedne ofiary, a braci Menendez za morderców z zimną krwią to jesteście NA CAŁE SZCZĘŚCIE w absolutnej mniejszości :P
Obrazek

to chyba najlepsze co można napisać typom pokroju chafre
Obrazek
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195776Post chafre »

Tak Majk, tiktokerki i streamerki i Ty uważają, że bestialskie rozstrzelanie matki to standardzik.

Aha, zapomniałem, że ona przeżyła i dobili ją w pokoju.

To chyba można nazwać egzekucją, gdy ktoś jeszcze żyje i dobija się go kolejnym strzałem prawda.

Tak wiec Majk uważa, że rozstrzelanie, a potem dobicie jeszcze żyjącej matki, to żaden zły uczynek.

Ile razy strzelili do matki: 10 kul w ciele. Dobili ja dopiero strzałem w policzek.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
mike
Posty: 9163
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 195777Post mike »

Chafre wszyscy zainteresowani już dowiedzieli się, że dla ciebie Kitty Menendez to biedna ofiara... ta sama, która pozwalała ojcu gwałcić swoje dzieci. Nie tylko ja mam oczywiste zdanie o takich jak ty, jak widzisz powyżej inni ludzie też cię zmiażdżyli. Chafre ty jesteś mentalnie wyjęty z innej epoki, siedzisz wciąż w 1990 roku, kiedy panowało powszechne przekonanie, że faceta nie da się zgwałcić. Na szczęście przez te trzy dekady świadomość społeczna zaliczyła znaczący postęp, w przeciwieństwie do chafre, który się zatrzymał smęcąc nad biegną mamuśką. Bracia powinni ich nie zabijać, lecz zgłosić sprawę, uciec, czekać aż sądy powsadzają starych zwyroli do pierdla, przejąć majątek i spokojnie sobie dziś żyć. Niestety byli jedynie nastolatkami, gwałconymi i traumatyzowanymi przez całe życie, splot wydarzeń, niekończąca się przemoc spowodowały taki rezultat, a nie inny. W ogóle nie jest mi żal mamuśki, nie zrobiła nic, żeby pomóc swoim dzieciom, a zapewnienie bezpieczeństwa to podstawowy obowiązek każdej matki.
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195778Post chafre »

Wiemy już, że uważasz egzekucję na kobiecie , za pomocą strzelby Mossberg, i oddanie 10 pojedynczych strzałów oraz dobicie jeszcze żyjącej matki za żaden zły uczynek, ani za żadne morderstwo.

Ta 4 kilogramowa strzelba potrafi urwać rękę jednym strzałem.

Dobicie ofiary strzałem w głowę z takiego kalibru ?

Jak to nie jest morderstwo zasługujące na karę, to chwała Bogu , że TikTok nie stanowi prawa.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
mike
Posty: 9163
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 195779Post mike »

Niczego takiego nie twierdzę, pisałem, że dla mnie meandry zabójstwa nie mają istotnego znaczenia, bo nie zmieniają powodów. Ewentualnie można by się pozastanawiać dlaczego wybrali najgłupszą broń z możliwych, ale wtedy znowu twoja narracja posypie się jak domek z kart, albowiem okaże się, że z zimnych drani zostaną chaotycznie i pod wpływem emocji działające nastolatki, które decydują się na pierwsze lepsze rozwiązanie, aby zakończyć swój koszmar.

Na twoje nieszczęście mój ogląd na sprawę prezentuje nie tylko tik-tok, lecz większość mediów, wypowiadających się ludzi, nie tylko zwykłych dorosłych trzeźwo myślących Kowalskich, ale także fachowców prawa wraz z gwoździem do trumny twojej narracji - współczesną prokuraturą, która po 30 latach wyznaczyła nowy termin rozprawy. Chafre nie do mnie ze swoimi gorzkimi żalami, uderzaj do dzisiejszej amerykańskiej prokuratury, powiedz im, żeby przestali oglądać tik toka, bo twoim zdaniem za Menendezami ujęły się jedynie głupiutkie nastolatki :lol:
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195780Post chafre »

Tak Mike, wiemy, że według Ciebie ta kobieta zasłużyła sobie na :

- eutanazję
- egzekucję
- rozstrzelanie „bo co z nią zrobic” niby
- dobicie

A teraz hit : kiedy ich matka jeszcze żyła, skonczyly się naboje , chłop pobiegł do auta po jeszcze.

Co ciekawe, strzał w policzek nie był z daleka.

Przyłożono jej te strzelbę prosto do twarzy, lufa na policzku.

Reszta jest znana: zbieranie łusek, kino, oszukiwanie policji, Porshe , roleksy.

Po tylu strzałach matka i tak by pewnie wyzionęła ducha w kałuży krwi i resztkach mozgu męża, ale no , niewinny chlopak w sweterku poszedł do auta, wziął naboje i dobił ja prosto w twarz.

Także Majk, winszuję, winszuję.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 14776
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Netflix

Post: # 195784Post Hebius »

radek pisze: 15-10-2024 07:29:46 Ja nie wiem od kiedy Ty Hebiusie tak dbasz o wrażliwość innych osób. :P
ZAWSZE o to dbałem. Ale spoko, rozumiem, że mogłeś tego nie dostrzec.
radek pisze: 15-10-2024 07:33:01 Jak mawiają Brytyjczycy, nie każdy jest najostrzejszym narzędziem w szopie. :lol:
:tak: :oklaski:
– Jakże mogę wymagać, żeby on, będąc o tyle wyższym ode mnie, znajdował jakąkolwiek w moim towarzystwie przyjemność? Nie byłażby to szalona z mej strony pretensja?
Awatar użytkownika
mike
Posty: 9163
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 195787Post mike »

Biedny chafre... co on POcznie jeśli bracia wyjdą za DWA MIESIĄCE... w najlepszym przypadku zadzwoni na polską policję :D

chafre pisze: 15-10-2024 12:10:35 Tak Mike, wiemy, że według Ciebie ta kobieta zasłużyła sobie na :
- eutanazję
- egzekucję
- rozstrzelanie „bo co z nią zrobic” niby
- dobicie
POwtarzam niczego takiego nie napisałem i chafre na twoje nieszczęście nikt normalny tutaj tego nie łyknie. Natomiast nie zmienia to faktu, że podobnie jak miliony osób, rozumiem koszmar braci Menendez, wykazuję empatię oraz rozumiem motywację działania. Te nastolatki wcześniej nawet żadnego mikroprzestępstwa nie popełniły, totalnie czysta karta. I tak choćby mieli matce nawet odrąbać łeb siekierą to też nie przyćmiłoby tego, co im starzy zgotowali.

"Co z nią zrobić" - czysta manipulacja, dobicie matki wynikało z panicznego lęku, szoku a więc w emocjach, czyli afekt.
chafre pisze: 15-10-2024 12:10:35 A teraz hit : kiedy ich matka jeszcze żyła, skonczyly się naboje , chłop pobiegł do auta po jeszcze.
Co ciekawe, strzał w policzek nie był z daleka.
Przyłożono jej te strzelbę prosto do twarzy, lufa na policzku.
Reszta jest znana: zbieranie łusek, kino, oszukiwanie policji, Porshe , roleksy.
Po tylu strzałach matka i tak by pewnie wyzionęła ducha w kałuży krwi i resztkach mozgu męża, ale no , niewinny chlopak w sweterku poszedł do auta, wziął naboje i dobił ja prosto w twarz.
Także Majk, winszuję, winszuję.
POlecam zapoznać się z dokumentem oraz aktami sprawy, na YT możesz sobie obejrzeć proces. Bo w rzeczywistości nieco inaczej to wyglądało niż w serialu Murphy'iego. Np. zabita matka leżała w innym miejscu, też w innych miejscach na ciele była strzelana śrutówką, a mózg ojca rozlał się na dywan dopiero po przyjeździe śledczych, przy oględzinach :>
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195788Post chafre »

Nie oglądałem serialu.

Nastąpiło podwójne morderstwo i zacieranie śladów oraz kłamanie przez wiele miesięcy.

Morderstwo i egzekucja z premedytacją to są fakty.

Kara za podwójne morderstwo to tez fakt.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 628
Rejestracja: 06-11-2023 13:40:07
Lokalizacja: Miasto

Re: Netflix

Post: # 195790Post Michał »

Nieprawda, że nie nigdy popełnili wcześniej przestępstwa, okradali domy, będąc bogatymi dzieciakami. Nie mieli z tego tytułu żadnych konsekwencji, dzięki wpływom ojca. Nigdy się nie dowiemy, jaka jest prawda, bo umarli nie mogą się bronić, jest tylko wersja braci. Moje odczucia były takie, że po serialu im wierzyłem, po dokumencie nabrałem wątpliwości, mam też wrażenie, że Eric był i jest manipulowany przez Lyle.
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195791Post chafre »

Ojciec płacił poszkodowanym, żeby nie wnosili skarg.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
mike
Posty: 9163
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 195792Post mike »

Faktycznie coś było z tymi kradzieżami, ale to żadne poważne przestępstwo, nic kryminalnego. Takie tam zabawy dzieciaków z bogatych rodzin w Beverly Hills.

Michale to nieprawda, że jest tylko wersja braci, już ze trzy razy pisałem kto jeszcze zeznawał potwierdzając molestowanie, w tym jedna postronna osoba zeznała, że jako nastolatek został zgwałcony przez ojca Menendezów. No i jest też list.
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195793Post chafre »

Mike : kradzieże to jest przestępstwo. Morderstwo to jest przestępstwo.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 628
Rejestracja: 06-11-2023 13:40:07
Lokalizacja: Miasto

Re: Netflix

Post: # 195795Post Michał »

Jeśli nastolatek mówi prawdę, to to obala pedofilię, bo ojciec był gejem a nie pedofilem, mógł mieć takich młodych chłopaków na pęczki, pedofilia rodzinna dotyczy innych ludzi. Najbardziej mi nie pasuje nagły płacz Lyle podczas przesłuchania, gdzie wcześniej był spokojny i rozluźniony, pytanie zadała adwokatka, więc wczesniej wiedział, że ono padnie i jakie będzie, bo takie rzeczy się ustala, to nie jest sesja z psychologiem, gdy człowiek nagle pęknie, bo psycholog coś wywlecze. To był płacz na zawołanie, w odpowiednim momencie. Wcześniej adwokatka Erica w podobnych okolicznościach wybroniła mordercę, więc nie jest prawdą, że w tamtych czasach nie uznawano molestowania mężczyzn.
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195796Post chafre »

A propos kradzieży: Pan Erik, przyszły morderca , za kradzieże miał wyrok w zawieszeniu i byl na dozorze.
Także no, nie takie tam zabawy.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
radek
Posty: 5417
Rejestracja: 13-01-2019 10:52:08
Lokalizacja: Horley, UK

Re: Netflix

Post: # 195798Post radek »

mike pisze: 15-10-2024 11:10:07 Pytałem gdzie odlot, a ty dałeś tylko swoje zdanie nt. sprawy, nie przytoczyłeś ani jednej sytuacji, w której byłbym prowodyrem :)
Bo nie chciałem poruszać nowego, drażliwego wątku, ale skoro sam się o to prosisz...
Chafre ostatnio podzielił się refleksją, że dobrze czuje się ze sam ze sobą mimo upływu czasu. Wyskakujesz, ni z gruszki, ni z pietruszki, ze stwierdzeniem, że nie może tak być, bo pali. Prowokacja bezpośrednia.
Walp się pochwalił, że się obrzezał. Wstawiasz zdjęcie swoich gaci opatrzone komentarzem o zdrowym napletku. Prowokacja pośrednia.
mike pisze: 15-10-2024 11:10:07 No więc radku twoja opinia to żaden dowód na mój odlot, to po prostu twoja opinia
Oczywiście, że to tylko moja opinia. Obrona morderców, którzy zaplanowali zbrodnię i alibi, potem korzystali ze środków finansowych ofiar, nawet jeżeli zostali skrzywdzeni przez te ofiary, to dla mnie odlot.
mike pisze: 15-10-2024 11:10:07 Zaś po amerykańsku mówi się the people have spoken i na szczęście przeważają dziś głosy takie jak poniżej, więc jeśli uważacie wyrodnych rodziców za biedne ofiary, a braci Menendez za morderców z zimną krwią to jesteście NA CAŁE SZCZĘŚCIE w absolutnej mniejszości :P
Amerykanie są zawsze podatni na jednostkowe sensacje, także nie masz się z czego cieszyć, bo oni łykają każdą sensację, bazując na tym swoją opinię. To kraj gdzie rządzi sensacja, show bussines i trochę kiczu.
Czytałem kiedyś o sprawie Betty Broderick, chyba nawet pisałem o tym na forum. Kobieta zastrzeliła byłego męża i jego nową żonę. Niewiele brakowało a uszłaby za ofiarę, mimo że ukradła synowi klucze do domu byłego męża, pojechała tam i zastrzeliła jego samego oraz jego nową żonę we śnie.
Tamta sprawa pokazała jak łatwo zmanipulować amerykańską opinią publiczną. Na szczęście Betty Broderick do dziś jest za kratkami.
"Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do." - Steve Jobs
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195800Post chafre »

To ta Betty co jej rewolwer przypadkiem wystrzelił 5 razy a ona chciała tylko porozmawiać ?

Męża nie dobiła, jak Menendez matkę, bo zwiała, aby wcześniej wyrwała telefon, coby nie zadzwonił po pomoc.

Odrzucili jej prośbę o warunkowe, powód : brak skruchy.

Częsta przypadłość u medialnych morderców.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
Awatar użytkownika
mike
Posty: 9163
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 195801Post mike »

radek pisze: 15-10-2024 14:12:01 Bo nie chciałem poruszać nowego, drażliwego wątku, ale skoro sam się o to prosisz...
Chafre ostatnio podzielił się refleksją, że dobrze czuje się ze sam ze sobą mimo upływu czasu. Wyskakujesz, ni z gruszki, ni z pietruszki, ze stwierdzeniem, że nie może tak być, bo pali. Prowokacja bezpośrednia.
Walp się pochwalił, że się obrzezał. Wstawiasz zdjęcie swoich gaci opatrzone komentarzem o zdrowym napletku. Prowokacja pośrednia.

Oczywiście, że to tylko moja opinia. Obrona morderców, którzy zaplanowali zbrodnię i alibi, potem korzystali ze środków finansowych ofiar, nawet jeżeli zostali skrzywdzeni przez te ofiary, to dla mnie odlot.
To nie jest dla mnie drażliwy wątek, chętnie wyjaśniam. Nie pisałem, że nie można się czuć dobrze będąc palaczem, w sensie mieć o sobie dobre mniemanie. Pisałem, że palacze wyglądają gorzej i starzej, cóż być może sam kopcisz skoro ci się to nie spodobało, zresztą dezaprobata wobec palenia jest słusznie wyrażana na tym forum nie tylko przeze mnie. To wszystko z troski radku, a w rzeczonym wątku z dbałością o jak najlepszy wygląd skóry. Zdumiewające, że ty w tym dopatrujesz się prowodyrstwa i jeszcze jako niby analogicznie zasadny przykład do tego co mnie tutaj spotyka, ale właśnie na tym przykładzie widać, że tak naprawdę nie masz czego się czepić. W przypadku walpurga zapomniałeś o istotnym szczególe uraczenia mnie z jego strony obelżywym zwrotem, zanim zdjęcie wstawiłem, bez gaci. Ale właśnie tak to jest na tym forum, że wam się miesza sprawca z ofiarą, gubicie fakty, przekręcacie sytuacje, to samo teraz przy okazji Menendezów. Już się do tego przyzwyczaiłem.

Menendezowie korzystali z pieniędzy swojej własnej rodziny. Nie mogło być inaczej, skoro byli dziećmi swoich zwyrodniałych rodziców. Że sobie kupowali rolexy i samochody? A który nastolatek nie chciałby korzystać z pieniędzy matki i ojca? To było naturalne i znowu o niczym nie świadczy co nam tutaj sugerujesz. Zresztą w serialu jest bohater, zdaje się dziennikarz śledczy, czy coś w ten deseń, który będąc po stronie oskrażyciela-prokuratury, przyznaje, że takich zbrodni w ten sposób nie popełnia się dla pieniędzy fragment ten znalazł się w zwiastunie serialu https://www.youtube.com/watch?v=Euv521djlGk&t=108s


Michał pisze: 15-10-2024 13:38:58 Jeśli nastolatek mówi prawdę, to to obala pedofilię, bo ojciec był gejem a nie pedofilem, mógł mieć takich młodych chłopaków na pęczki, pedofilia rodzinna dotyczy innych ludzi.
To, że miał żonę nie zmienia faktu, że miał też seks z osobami nieletnimi, w tym własnymi niedojrzałymi płciowo dziećmi. Pal sześć, czy to pedofil 100%, czy może jakaś forma pedofilii zastępczej. Jakkolwiek zwać, seks z dziećmi jest zwyrodnialstwem, zresztą używanie zwrotu seks jest niezbyt stosowne, bo to gwałty były analne oraz oralne ze zmuszaniem do połyku spermy. Eryk będąc dzieciakiem kombinował jakby tu sprawić, żeby od spermy ojca się nie porzygał, wymyślił, że będzie mu sypać cynamon do napojów, spożywał też znaczne ilości cytryn, aby przytępić swój zmysł smaku https://www.youtube.com/watch?v=1tjY_rO8w4c no po prostu to jest chore jednak chafre woli się pochylać nad losem mamuśki, która nie zrobiła niczego, aby powstrzymać kolejne gwałty.
Michał pisze: 15-10-2024 13:38:58 Najbardziej mi nie pasuje nagły płacz Lyle podczas przesłuchania, gdzie wcześniej był spokojny i rozluźniony, pytanie zadała adwokatka, więc wczesniej wiedział, że ono padnie i jakie będzie, bo takie rzeczy się ustala, to nie jest sesja z psychologiem, gdy człowiek nagle pęknie, bo psycholog coś wywlecze. To był płacz na zawołanie, w odpowiednim momencie. Wcześniej adwokatka Erica w podobnych okolicznościach wybroniła mordercę, więc nie jest prawdą, że w tamtych czasach nie uznawano molestowania mężczyzn.
Czy mógłbyś zarzucić linkiem youtube z momentem wybuchu tego fałszywego płaczu?
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 6003
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Netflix

Post: # 195804Post chafre »

Mike to taka chorągiewka. Milion razy tu niektórym zarzucał, ze korzystają z pieniędzy rodziców , a dziś , coby brnąć w swej tezie, uważa , że no kto by nie korzystał.

Utrudnianie śledztwa miesiącami po bestialskim morderstwie to jest fakt.
A utrudnianie i mataczenie, chowanie dowodów, to nie jest chwilowe działanie, to plan.

Sąd im zbada dowody, wyjdą, nie wyjdą, dalej są mordercami.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
ODPOWIEDZ