Co oglądam

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czartogromski
Posty: 5825
Rejestracja: 22-07-2018 10:10:25
Lokalizacja: Kufszynek
Kontakt:

Re: Co oglądam

Post: # 36677Post Czartogromski »

Werdykt Węże 2020:
https://youtu.be/Af7V5uZgos0
Węże przyznano w 12 kategoriach. Główny zwycięzca tegorocznej edycji Węży otrzymał nagrody za najgorszy film roku, najgorszą reżyserię, najgorszą rolę żeńską, najgorszy duet na ekranie. Po cztery nagrody przypadają więc Michałowi Milowiczowi (Wielki Wąż, reżyseria, scenariusz i najgorszy duet (wspólnie z Przemysławem Sadowskim) i Kacprowi Anuszewskiemu (Wielki Wąż, reżyseria, scenariusz i plakat do innego filmu który Anuszewski wyprodukował i wyreżyserował w zeszłym roku pt. „Serce do walki”).
Poszczególne kategorie przedstawili zaproszeni goście: Katarzyna Pakosińska, Wojciech Mann, Krzysztof Materna, Abelard Giza, Tomasz Karolak, Robert Górski, Piotr Bukartyk, Rafał Rutkowski i Alessandro Leone oraz członkowie PAWia: Anna Tatarska, Rafał Pawłowski i Kamil Śmiałkowski.
Awatar użytkownika
Timothy1313
Posty: 161
Rejestracja: 17-10-2019 13:13:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Co oglądam

Post: # 36817Post Timothy1313 »

mike pisze: 01-04-2020 10:10:49 Ok zmuszę się z ciekawości chociaż na kilka odcinków, a potem zobaczymy. Nawet ściągnę sobie jakieś najnowsze skoro lepsze, jak mi się spodoba wrócę od początku.
Twój wybór. Nie wiem czy ci podpasuje. Jedna z lepszych scen:
https://www.youtube.com/watch?v=9gR-YaR0Fz8
Awatar użytkownika
Lis
Posty: 81
Rejestracja: 21-03-2020 20:34:01
Lokalizacja: Zachód

Re: Co oglądam

Post: # 36963Post Lis »

Zachęcony przez opinie na forum sięgnąłem po "Love! Valour! Compassion!", przetłumaczone jako "Słaba płeć" (nie rozumiem polskiego tytułu) z 1997 roku.

Film jest sympatyczny i naiwny, ciepły i lekko kiczowaty. Tak, fajnie byłoby mieć dom za, na oko, milion dolców, położony na wielkiej działce w lesie nad jeziorem, gdzie mógłbym kąpać się nago z kolegami, chlapać wodą, chichrać się i "przeżywać problemy". To oczywiście nie grzech, że film jest nierealistyczny. Grzechem jest natomiast to, że jest nudny, a tego nie wybaczam.

Obrazek
żmij
Forumowe Ciacho
Posty: 2400
Rejestracja: 21-07-2018 19:54:52

Re: Co oglądam

Post: # 36984Post żmij »

Walpurg pisze: 30-03-2020 00:09:53 Taaaak, fajne to!
Fajny to jest ten aniołek z ostatniego odcinka.
"Uczucie pożądania to ogromna siła, która ma nad tobą całkowitą władzę"
Adam Georgiev, "Planeta samych chłopców"
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8278
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Co oglądam

Post: # 37111Post mike »

Timothy1313 pisze: 01-04-2020 18:02:49 Twój wybór. Nie wiem czy ci podpasuje. Jedna z lepszych scen:
https://www.youtube.com/watch?v=9gR-YaR0Fz8
Same baby, ale niech będzie :-D
Awatar użytkownika
Timothy1313
Posty: 161
Rejestracja: 17-10-2019 13:13:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Co oglądam

Post: # 37114Post Timothy1313 »

mike pisze: 02-04-2020 20:59:22
Timothy1313 pisze: 01-04-2020 18:02:49 Twój wybór. Nie wiem czy ci podpasuje. Jedna z lepszych scen:
https://www.youtube.com/watch?v=9gR-YaR0Fz8
Same baby, ale niech będzie :-D
Pewnie, że same. No, Eric Mabius był nago w kilku scenach. Jeśli się podejmiesz, to niemało naoglądasz się cycków. :|
husky

Re: Co oglądam

Post: # 37137Post husky »

Ogladam Castle Rock na hbo. I dziwna rzecz bo 1 sezon był super. Aktor którego bardzo lubię Andre Holland co tez w The Knick był super, ogólnie film ok. A drugi sezon jkaies kompletne dno. I nie to ze o czym innym tylko cała historia do dupy. Żywe trupy i tego typu akcje.
Nie kumam jak można tak spieprzyć.
Leo

Re: Co oglądam

Post: # 37686Post Leo »

Wzięło nas na Desperate Housewives. Oglądałem kiedyś, tylko ostatniego sezonu nie widziałem. Jak M nie będzie chciał kontynuować, to zrezygnujemy.
Awatar użytkownika
wostok
Posty: 438
Rejestracja: 28-07-2018 00:14:16

Re: Co oglądam

Post: # 37689Post wostok »

Szalałem kiedyś na punkcie tego serialu! Kilka dni temu naprawiałem cieknącą rurę pod zlewem, poczułem się jak Mike Delfino :D Chociaż wolałbym, by sam się zjawił i mi naprawił co nieco :roll:

Skończyłem oglądać The Circle na netflixie. Reality show połączone z mediami społecznościowymi, taki Big Brother, tylko wirtualny. Ciekawa koncepcja, ale jednak poziom Big Brothera ;) Na kwarantannę w sam raz.
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 37902Post Senso »

Przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego. Chyba wchodząc na mównicę przez pomyłkę wziął kartkę z przemówieniem Zandberga. Nagle pokochał unię, ślad węglowy go martwi a ekoenergetyka to to, w czym mamy przodować, do tego we wszystkim współpracujemy z Europą, ba narzucamy jej nowe trendy, będąc wśród najbardziej innowacyjnych państw. :shock: A i we wsparciu firm w tym trudnym okresie też jesteśmy super. USA nawet nam do kostek nie sięgają. Jesteśmy The Best! :oklaski:
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8869
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co oglądam

Post: # 37911Post Walpurg »

Taaak, też na to zwróciłem uwagę! Jak można wprowadzić podatek nowy, to nagle wielki ekolog, któremu ślad węglowy przeszkadza. O mało nie zadławiłem się herbatą.
Awatar użytkownika
w300
Posty: 6170
Rejestracja: 22-07-2018 18:24:37
Lokalizacja: ***POMORSKIE***

Re: Co oglądam

Post: # 37922Post w300 »

Moze w końcu do niego doszło ze nie należy sie wychylać tylko przytakiwać i doić kase z tej naszej UE
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
bolevitch
Posty: 4861
Rejestracja: 22-07-2018 14:45:00

Re: Co oglądam

Post: # 37957Post bolevitch »

zawsze przed wyborami ocieplali wizerunek. a przecież - jak wszystko "dobrze" pójdzie- za miesiąc wybory
Awatar użytkownika
Timothy1313
Posty: 161
Rejestracja: 17-10-2019 13:13:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Co oglądam

Post: # 38068Post Timothy1313 »

Skończyłem Elitę. Mimo, że kilka wątków frustrowało, to zakończenie było satysfakcjonujące. Polo był wyjątkowo złożoną i tragiczną postacią.. Alvaro Rico, odtwórca tej roli spisał się znakomicie.
Leo

Re: Co oglądam

Post: # 38094Post Leo »

Ze śladem węglowym to celowe działanie żondu, zaplanowane tak, żeby górnicy zagłosowali na Dudę, ale chyba Duda za szybko i za dużo powiedział (może stracił dzisiaj ok 80k głosów poparcia). Otóż Agencja Rezerw Materiałowych zapełniła do pełna place strategiczne węglem skupowanym z kopalń. Kopalnie nie mają gdzie wysypywać wydobywanego węgla, stąd szykuje się wielkie zamiecenie branży (już dzisiaj firmy około górnicze zaczęły zwolnienia, np. FAMUR). Wróżę rychły upadek górnictwa w Polsce, zważywszy że węgiel z Donbasu będzie jeszcze tańszy. Poza tym muszą interesować się śladem węglowym, inaczej kupę kasy z UE przejdzie koło nosa. Żond wyda dekret, ludzie będą musieli kupić nowe piece do domów, tak samo jak teraz żond wydaje dekrety i ludzie posłusznie słuchają. Zamkną kopalnie, tylko właśnie... Pozostaną elektrownie na węgiel. Ich nie pozbędziemy się w najbliższej dziesięciolatce, a niestety fotowoltaika i fermy wiatrowe nie udźwigną krajowego systemu energetycznego (są bardzo dobrym uzupełnieniem). Dlatego muszą pójść w elektrownie gazowe i/albo atomówkę (wzbogaconego uranu też nie mamy i musimy kupować np. od ... Merkel), oczywiście za pieniądze UE (z wyjątkiem zakupu paliwa).

Żond - pisane tak celowo.

Yy,nie ten dział. :D
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8278
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Co oglądam

Post: # 38109Post mike »

Timothy1313 pisze: 07-04-2020 10:56:48 Skończyłem Elitę. Mimo, że kilka wątków frustrowało, to zakończenie było satysfakcjonujące. Polo był wyjątkowo złożoną i tragiczną postacią.. Alvaro Rico, odtwórca tej roli spisał się znakomicie.
Pola bardzo szkoda to był jeden z fajniejszych bohaterów nawet go źle nie oceniałem. Nie wiadomo też co z Lukrecją i siostrą Omara, które wyjechały do Stanów na stypendium. Wiele znaków zapytania na kolejny sezon pewnie wprowadzą kilka nowych kluczowych postaci, bo w dotychczasowym składzie ta historia mogła się zakończyć na poprzednim sezonie ;)
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8278
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Co oglądam

Post: # 38344Post mike »

Ihmiset suviyössä / People in the Summer Night (1948)

Ponoć pierwszy film z gejowskim bohaterem w historii fińskiego kina. Bohater przedstawiony dość groteskowo, do tego jako przestępcza postać. Sam aktor jednak bardzo przystojny, więc polecam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Prussian blue
Posty: 252
Rejestracja: 29-07-2018 10:53:51
Lokalizacja: :*

Re: Co oglądam

Post: # 38607Post Prussian blue »

Film Małgosia i Jaś, nawet ok jeśli ktoś lubi tego typu kino. Piękny wizualnie, muzyka też może być. Szkoda tylko że film (jako horror) nie wciąga.
Nie każ mu czekać. Wyślij wiadomość! :serce:
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8869
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co oglądam

Post: # 38886Post Walpurg »

Boże! :o
Przypadkiem włączyłem TTV a tam program, który nazywa się Królowe życia.

Nigdy tego wcześniej nie widziałem.
Kilka różnych domów? rodzin? par? Między innymi dwóch przegiętych pedałków koło 30. Jeden drugiemu bańki stawiał. A potem baba, taka "Ę - Ą" na siedząco(!) farbowała włosy koleżance. Tego się nie da odzobaczyć. :oops: I w ogóle wszyscy tam jacyś zmanierowani, z nadętymi wargami, kiczowaci. Jakiś nieznany świat, choć z Polski. Zaraz następny odcinek. Będę oglądał, bo to strasznie kuriozalne.
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Co oglądam

Post: # 38889Post mare »

Asz sobie luknę
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
ODPOWIEDZ