Co oglądam

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8909
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Co oglądam

Post: # 38890Post jazzik »

Mama bardzo to lubi, szczególnie Dagmarę. :D
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 38892Post Senso »

Znajdz odcinek, gdzie najsłynniejsi geje w Polsce (jeden, ten wyższy, to ponoć były mister Polski) postanowili odwiedzić galerię sztuki. Po 5 minutach wyszli komentując: ale sraka. :lol:
Znajomy tam czasem coś małego odegra (80 zł stawka za dzień zdjęciowy + obiad - za 10-14 h na planie), ale generalnie, jak we wszystkie tego typu produkcje, nie ma prawie scenariusza i leci to na żywioł. I może dlatego to taka Polska w pigułce odegrana przez naturszczyków.
Ostatnio zmieniony 10-04-2020 23:41:57 przez Senso, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Prussian blue
Posty: 252
Rejestracja: 29-07-2018 10:53:51
Lokalizacja: :*

Re: Co oglądam

Post: # 38903Post Prussian blue »

W czasach przed koroną usłyszałem na przystanku jak jakaś kobieta mówiła do drugiej, że musi sprawdzić co z Dagmarą bo miała poważny wypadek. Także to są ludzie o których myśli przeciętna Kowalska.

A przecież cała ttv to docu soap.
Nie każ mu czekać. Wyślij wiadomość! :serce:
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8909
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Co oglądam

Post: # 38907Post jazzik »

Prussian blue, moja też się martwiła o Dagmarę. :mrgreen:
Prowadzi firmę a łyka kit, że można tak łatwo i dostatnio żyć robią praktycznie nic. Żałuję, że nie było tego kilkanaście lat wcześniej, to bym jej pokazała tego synka Dagi, co to znaczy mieć okropne dziecko. :gay:
Trafiłam kiedyś na odcinek, gdy jeden z tych gejów spryskał się perfumami pod pachą przed wyjściem z domu, więc ta galeria sztuki też mnie jakoś za bardzo nie zdziwi.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 38910Post Senso »

Teraz, jak Walp napisał post, szukałem czegoś o tym serialu, i wyszło na to, że panowie się chyba rozstali:

https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Filmy- ... zstali-sie

podobnie jak ci z Gogglebox:

https://www.rmf.fm/magazyn/news,20329,m ... ranie.html

Widać, co ktoś wystąpi, przygwiazdorzy, to zaraz ZŁE go dopadnie i sponiewiera (albo te związki się zużywają z czasem).
---
Gdyby nie Walp, w życiu bym się o tym nie dowiedział. :D
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8872
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co oglądam

Post: # 38915Post Walpurg »

Ja pierdzielę! Ale to nawet wciaga!

Jak te gejątka, gejaszki, białą kiełbasę robili na Wielkanoc :D Cudowne! Najpierw drama w sklepie, potem w domu. :)
Albo ta laska co ma tego syna z trądzikiem na masażu i na stoku. Szok! Ona mi się podobała, bo idąc w futrze do Morskiego Oka przysrywała ludziom jadącym w powozach ciągnionych przez konie, że to same kaleki chyba jadą, jak im nie wstyd dręczyć biedne zwierzęta. Cudowna!

Pokochałem ich! <3
To jakiś hardkor! :D
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 38918Post Senso »

Ojej, pomyliłem się. Na mistera w 1990 startował ten drugi i nic nie wygrał.

https://www.facebook.com/watch/?v=356272081391616

https://www.wykop.pl/link/464695/wybory ... polski-90/

Villas jest już ze swoimi jazdami :(
Awatar użytkownika
wostok
Posty: 438
Rejestracja: 28-07-2018 00:14:16

Re: Co oglądam

Post: # 38919Post wostok »

Haha ze 3 odcinki oglądałem. Raz ta w futrze - Dagmara chyba właśnie, wybiła szybę w samochodzie bo ktoś zostawił psa w środku i prawie że rozszarpała właścicielkę jak się chwilę później zjawiła 8-)

Ona była kiedyś burdelmamą, ma mafijną przeszłość, w więzieniu siedziała.
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8872
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co oglądam

Post: # 38920Post Walpurg »

:D
Matko Boska! Ale czad!
Avril

Re: Co oglądam

Post: # 38923Post Avril »

Naprawdę? Podziwiacie sukę, która w przeszłości nie stroniła od sutenerstwa? Przecież to, co zrobiła tym dziewczynom było, jest i będzie podłe.
Para gejów, gdzie jeden jest wkurwiający do granic możliwości, a oskar należy się drugiemu, że takie coś potrafi znosić i gdziekolwiek z tym czymś się pokazać? Ten program jest pojebany.
Awatar użytkownika
Lis
Posty: 81
Rejestracja: 21-03-2020 20:34:01
Lokalizacja: Zachód

Re: Co oglądam

Post: # 38928Post Lis »

Senso pisze: 10-04-2020 23:13:14 Znajdz odcinek, gdzie najsłynniejsi geje w Polsce (jeden, ten wyższy, to ponoć były mister Polski) postanowili odwiedzić galerię sztuki. Po 5 minutach wyszli komentując: ale sraka. :lol:
O kurde, Raczek i Szczygielski? Co za brak kultury:P
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 38930Post Senso »

Lisku, nie. Nie tym razem. Tomasz Raczek zresztą przerzucił się na kręcenie w domowych pieleszach przydługich i coraz bardziej nudnawych recenzji filmów. Szkoda, że nikt mu tego nie zmontuje lub nie podpowie, co poprawić, przed wrzuceniem na yt.
Awatar użytkownika
Lis
Posty: 81
Rejestracja: 21-03-2020 20:34:01
Lokalizacja: Zachód

Re: Co oglądam

Post: # 38935Post Lis »

Senso pisze: 11-04-2020 01:04:54 Lisku, nie.
:oops:


Widziałem coś ostatnio Raczka, z jego domu z jakimiś modelami okrętów w tle, bez żadnego montażu. Odniosłem wrażenie, że mądrze mówi, a montaż by chyba nie dodał mu jeszcze więcej mądrości.
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 38941Post Senso »

Ująłby za to powtórzeń i przydługich dygresji nie na temat. Nie oglądam jednak wszystkiego co wrzuca, raczej wybrane filmy, więc nie wiem, czy widzieliśmy to samo. Ma na pewno plusa za to, że dzięki niemu skusiłem się na (też polecam)
https://hbogo.pl/seriale/fosse-verdon/sezon-1

generalnie wolałem go w starym wydaniu, takim jak w archiwalnych wystąpieniach dostępnych w sieci - Perłach z lamusa (TVP), czy 7 Niebie, 8 Niebie w Canal +
tu z Jerzym Waldorffem
https://youtu.be/Lu9zcFNvbAA

a tutaj z Korą Jackowską
https://youtu.be/jQuPTMEjnSQ
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8872
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co oglądam

Post: # 38970Post Walpurg »

Avril pisze: 11-04-2020 00:44:26 Naprawdę? Podziwiacie sukę, która w przeszłości nie stroniła od sutenerstwa? Przecież to, co zrobiła tym dziewczynom było, jest i będzie podłe.
Para gejów, gdzie jeden jest wkurwiający do granic możliwości, a oskar należy się drugiemu, że takie coś potrafi znosić i gdziekolwiek z tym czymś się pokazać? Ten program jest pojebany.
Nie, nie podziwiamy, tylko jak się zobaczy pierwszy raz w życiu coś tak kuriozalnego, to trudno nie otworzyć ze zdziwienia japy i nie mieć wytrzeszczu oczu. Zresztą nie wiedziałem, jaką ona ma przeszłość.
Pedałki są strasznie pretensjonalni, kompletnie nie moja bajka, ale też to dla mnie jakaś zupełna nowość.

No więc to nie jest zachwyt, tylko raczej zdumienie.
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 38985Post Senso »

Może tak na nią nie najeżdżajcie, bo jest nie tylko po odbyciu kary, ale też zatarciu skazania, jest zatem formalnie niewinna. Tej złej przeszłości już nie ma, choć rozumiem i szkoda mi wszystkich tych, którzy przez nią cierpieli. Dodatkowo w jej przypadku resocjalizacja najwyraźniej udała się. Każdemu, kto odpokutował, należy się druga szansa.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8283
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Co oglądam

Post: # 39160Post mike »

Patenty na efektywne wykorzystanie przestrzeni w małych mieszkaniach https://youtu.be/MH5ftznEGyQ Droga impreza z uwagi na to, że wszystko jest na zamówienie i musi być dobrze przemyślane. W polskich warunkach mało realna sprawa, niemniej jakieś inspiracje można z tego zaczerpnąć również do większego lokum. Cały kanał godny polecenia.
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11887
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Co oglądam

Post: # 39204Post marcin »

Rzecz gustu, mnie sie taki wystroj mieszkania nie podoba. Wszystko jest zbyt sterylne, przypomina raczej hotel niz dom ale co kto lubi.
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
Prussian blue
Posty: 252
Rejestracja: 29-07-2018 10:53:51
Lokalizacja: :*

Re: Co oglądam

Post: # 39205Post Prussian blue »

Kliknąłem ten link i okazało się że film już widziałem i nawet dałem łapkę. Głównie za fantastyczną lampę* :serce: :serce: :serce: nad ławką udającą stół. Naprawdę wygląda ekstra. Reszta to faktycznie drogie mikromieszkanie, nie w moim guście. I ta sypialnia, jako dodatkowa przygoda w trakcie weekendowego wyjazdu ok, jako realny pomysł na spanie dla domowników - nie, nie, nie.
Ale generalnie w moim guście są bardziej filmy z kanału Quintessence
https://www.youtube.com/channel/UCUx6S_ ... gQvQAu__FQ
i nie mam na myśli rozmiarów tych domów, raczej styl/e.

*nawet zacząłem kombinować czy coś podobnego można dostać w cenie żyrandola a nie kawalerki :D ale mi przeszło
Nie każ mu czekać. Wyślij wiadomość! :serce:
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5621
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co oglądam

Post: # 39208Post chafre »

Climax oglądam
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
ODPOWIEDZ