Co oglądam

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Avril

Re: Co oglądam

Post: # 39218Post Avril »

Prussian blue pisze: 12-04-2020 09:50:18
Ale generalnie w moim guście są bardziej filmy z kanału Quintessence
https://www.youtube.com/channel/UCUx6S_ ... gQvQAu__FQ
Jak dla mnie za dużo pierdół. Lubię czysty dom ;) Nie wierzę, że utrzymanie takich dupereli na ścianach, przedmiotów z ogólnie trudnymi zakamarkami może być czyste. Jeszcze zależy co dla kogo czystość to czystość.
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Co oglądam

Post: # 39260Post mare »

Z serii «trudno mi uwierzyć, co ludzie wyprawiają», to już stało się koronawirusowym zwyczajem oglądanie na TLC programu Wiza na miłość. Akurat leci. Miodzio :)
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8909
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Co oglądam

Post: # 39321Post jazzik »

Też ostatnio oglądałyśmy "Wizę". Nie ogarniam tego.
Otyła, zaniedbana, kobieta bardzo rozczarowana tym, że młody facet zostawia ją po ślubie i spotyka się z rówieśniczkami. Lub przeciętny koleś udający milionera sprowadza sobie młodą Rosjankę, która nie ukrywa, ze chodzi jej o pieniądze a potem się dziwi gdy nic z tego nie wychodzi.

Nie wiem, czego ci ludzie się spodziewają?
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Co oglądam

Post: # 39327Post mare »

Spodziewają się szczęścia i miłości, to co :) Na tylu filmach przecież wszystko dobrze się kończy, no i każdy zasługuje na milość. I czy jest niemożliwe, że młoda i atrakcyjna osoba spoza USA zakocha się przez internet w dużo starszej i nieaktrakcyjniej osobie z USA? To tylko mało prawdopodobne.

Jak widzę, oglądałaś odcinki z Anfisą z Rosji i Mohamedem z Tunezji. Poezja :)

Dziś o dwunastej leciała inna seria. Kibicuję temu nigeryjskiemu piosenkarzowi, który zakochał się w 20 lat starszej, 50letniej otyłej amerykance i kobiecie z Filipin, której amerykański partner (też starszy chyba o 20 lat) nie powiedział, że cierpi na karłowatość.
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8278
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Co oglądam

Post: # 39363Post mike »

Kolejny filmik z serii wnętrzarskich inspiracji https://www.youtube.com/watch?v=50S7CLr7U7s znów branżowa parka, ale tym razem nie mieszkanko w bloku, a mobilny mikro-dom.

swoją drogą... też sobie zadaję to pytanieObrazek
Obrazek

Prussian blue pisze: 12-04-2020 09:50:18 I ta sypialnia, jako dodatkowa przygoda w trakcie weekendowego wyjazdu ok, jako realny pomysł na spanie dla domowników - nie, nie, nie.
No, ale postawienie sypialni gdziekolwiek indziej w przypadku tego konkretnego lokum byłoby mało praktyczne. Mieszkanie jest wąskie i dość długie, na wejściu są szafki, łazienka, potem mikro-hall z przejściem do kuchni, a na końcu mały salonik z sofą i TV. Gdzie tam miejsce na sypialnie? Jak dla mnie to nie jest ona zła tylko za niska, ale co zrobić... Takie mieszkanka to jest zawsze sztuka kompromisów, poza tym jak na polskie warunki to pewnie marzenie wielu osób. Trzeba też pamiętać o lokalizacji to jest ścisłe centrum dużego miasta tutaj każdy m2 jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11881
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Co oglądam

Post: # 39375Post marcin »

Dla mnie ta sypialnia jest niewygodna nie tyle z powodu niskiego sufitu tylko udziwnionych i na oko niewygodnych schodow. Nie bardzo widzi mi sie schodzenie w nocy w ciemnosciach zaspanym do kibelka.
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
Prussian blue
Posty: 252
Rejestracja: 29-07-2018 10:53:51
Lokalizacja: :*

Re: Co oglądam

Post: # 39390Post Prussian blue »

Akurat schody to pomysł na maksymalne wykorzystanie powierzchni (rozsunięcie stopni) schodów do schodzenia. Zwykłe też nie byłby bardzo wygodne, raczej strome. Z resztą jest tam na tyle ciasno, że zawsze jest czego się złapać a trudno nawet mówić o upadku z 40 cm ;) A wystarczy włączyć oswietlenie na dole i już będzie jaśniej.
Mike, wiem i nie zaprzeczam, że jest to z całą pewnością droga lokalizacja i trudne w aranżacji wnętrze.
Tylko to nie zmienia mojego przekonania, że taka sypialnia jest strasznie niewygodna. Oni przecież tam nawet w pełni nie weszli a ten kto nagrywał, zakladam leżał na łóżku. Jeśli miejsce gdzie się śpi potraktować jako przestrzeń do leżenia to ta szuflada jest ok. Wygodniej już pewnie jest na tej sofie, ale rozumiem że status obu panów nie pozwalał na brak master bedroom.
A i jeszcze absolutnie nic mnie nie przekona, że powietrze jest tam zawsze ok.

Znam też ten kanał który teraz proponujesz, panowie ok.
Nie każ mu czekać. Wyślij wiadomość! :serce:
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13936
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Co oglądam

Post: # 39474Post Nathi »

Oglądamy z Pysiem "Czterech pancernych" :mrgreen:

Szarik zapierdzielił kiełbe Niemcom!
Ostatnio zmieniony 13-04-2020 13:59:12 przez Nathi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chafre
Posty: 5620
Rejestracja: 08-04-2020 09:35:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co oglądam

Post: # 39476Post chafre »

BLUE PLANET II , mega ujęcia, polecam, chyba najlepsza seria filmów dokumentalnych jaką widziałem, a które dotyczą przyrody.
J'ai comme une envie de voir ma vie au lit
Comme une idée fixe chaque fois que l'on me dit
żmij
Forumowe Ciacho
Posty: 2400
Rejestracja: 21-07-2018 19:54:52

Re: Co oglądam

Post: # 39515Post żmij »

Obejrzałem sobie wczoraj "Zmierzch tytanów" z 1981 r. z przeuroczymi animacjami poklatkowymi. Jeszcze wczoraj przeszło mi przez myśl, żeby sobie obejrzeć remake, no ale po zetknięciu się z dwoma fragmentami... no jednak nie. Jestem zbyt oldschoolowy. ;)
Obrazek
"Uczucie pożądania to ogromna siła, która ma nad tobą całkowitą władzę"
Adam Georgiev, "Planeta samych chłopców"
Awatar użytkownika
Prussian blue
Posty: 252
Rejestracja: 29-07-2018 10:53:51
Lokalizacja: :*

Re: Co oglądam

Post: # 39517Post Prussian blue »

Jeszcze kontynuując wątek wnetrzarsko pedalski to jeszcze ten film jest fajny, Nathi sporo roślin. Kanał też subskrybuję :)
https://youtu.be/R9uLeCr8WLU
Nie każ mu czekać. Wyślij wiadomość! :serce:
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13936
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Co oglądam

Post: # 39518Post Nathi »

Oglądałem! Tylko dlatego, że napisałeś, że dużo roślin.
Tak będę robił balon jak zabuduje go szkłem. Rośliny i fotele z wikliny do odpoczynku.

Ze mną jest ten problem, że you tube jest medium, które w ogóle do mnie nie przemawia. Wideo blogi nie są dla mnie. Wolę jednak czytać, jak oglądać. Nie obserwuję nikogo na YT :?
Awatar użytkownika
Dorian_Gray
Posty: 1811
Rejestracja: 18-07-2018 20:38:15
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Co oglądam

Post: # 39562Post Dorian_Gray »

na outfilmie:
"120 uderzeń serca"

o aktywistach z francuskiego ACT UP z początku lat 90tych
https://pl.wikipedia.org/wiki/ACT_UP
Awatar użytkownika
w300
Posty: 6170
Rejestracja: 22-07-2018 18:24:37
Lokalizacja: ***POMORSKIE***

Re: Co oglądam

Post: # 40660Post w300 »

Na Tvp 1 leci film Smoleńsk na forum pusto pewnie wszyscy oglądają
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Co oglądam

Post: # 41077Post mare »

Wkręciliśmy się w japońskie filmy. Codziennie jeden od kilku dni, w sumie chyba dziesięć ściągnąłem. Wczoraj ten, oskarowy, całkiem niezły:
Obrazek
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
Awatar użytkownika
Timothy1313
Posty: 161
Rejestracja: 17-10-2019 13:13:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Co oglądam

Post: # 41596Post Timothy1313 »

jazzik pisze: 01-04-2020 02:06:48 Nowe "Słowo na L" nie jest o lesbijkach tylko o queerze i tak powinno się nazywać.
Będąc już na początku czwartego sezonu muszę się z tym zgodzić. Serial oferuje ciekawe spojrzenie na pewne sprawy, które do tej pory oglądałem/doświadczałem tylko z gejowskiej perspektywy. Szczena mi opadła na pojawienie się Jessici Capshaw - nie miałem pojęcia, że przed Chirurgami grała też w Słowie.
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11881
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Co oglądam

Post: # 41629Post marcin »

Wracając do mieszkań...

Australijka mieszkająca w Japonii (Tokio) pokazuje swoje mieszkanie. Ma... 8 m2
Ona wydaje się zadowolona z życia i z tego mieszkania. Aczkolwiek podziwiam, że ktoś może się dobrze czuć w mieszkaniu, gdzie nawet ramion nie można swobodnie rozprostować, bo zaraz jest ściana. Serio!

No ale widać, że tam wszystko się kupuje i montuje, żeby zajmowało jak najmniej miejsca (choćby ta suszarka na pranie, odsuwany zlew, a pod nim sedes itp). To jednak totalna egzotyka, mimo że i nasze polskie mieszkania w blokach nie należą do super przestronnych

https://www.youtube.com/watch?v=TYVJbupG3Xg
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
bolevitch
Posty: 4861
Rejestracja: 22-07-2018 14:45:00

Re: Co oglądam

Post: # 41631Post bolevitch »

dla mnie to w pewnym sensie ...chore społeczeństwo. i chociaż to w tym kraju powstała czy rozwinęła się abstrakcyjna, najczystsza i uniwersalna wersja buddyzmu - czyli Zen - to jednak masy społeczne funkcjonują w sposób w wielu aspektach szokujący... Ich determinacja w prowadzeniu wojny przecięta dopiero bombami atomowymi...
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8909
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Co oglądam

Post: # 41652Post jazzik »

Nie tylko w pewnym sensie - to tam wymyślono nazwę na śmierć z przepracowania. ;)
Ostatnio oglądałam program o lesie samobójców w Japonii, rozsypane dokumenty, jakieś strzępki ubrań samobójców, robi wrażenie.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11881
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Co oglądam

Post: # 41658Post marcin »

No mając mieszkania rzędu 8 m2 i szerokością przypominające przedpokój, to chyba tylko można chodzić do pracy bo co można w takim mieszkaniu robić? Ona tam nawet tej maty do jogi nie jest w stanie rozłożyć!
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
ODPOWIEDZ