Co oglądam

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
żmij
Forumowe Ciacho
Posty: 2400
Rejestracja: 21-07-2018 19:54:52

Re: Co oglądam

Post: # 41899Post żmij »

Wreszczie:
Homo pl, w reż. Roberta Glińskiego (brata idioty), z 2007 roku...
Co ciekawe jednym z bohaterów jest Waldemar Zboralski, będący dziś po drugiej stronie barykady.

Mega ważny film, trzeba go odkopywać.
"Uczucie pożądania to ogromna siła, która ma nad tobą całkowitą władzę"
Adam Georgiev, "Planeta samych chłopców"
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13936
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Co oglądam

Post: # 42258Post Nathi »

Oglądam ten nowy serial Hollywood i w pierwszych 30 minutach
Spoiler
główny bohater zatrudnił się na stacji benzynowej z sex z usługami. Teraz doszedł gościu co będzie obsługiwał facetów
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Prussian blue
Posty: 252
Rejestracja: 29-07-2018 10:53:51
Lokalizacja: :*

Re: Co oglądam

Post: # 42310Post Prussian blue »

Widziałem trzy odcinki, to opowieść o młodych ludziach z marzeniami i złotej erze Hollywoodu. Serial komediowy, sporo dobrych fajnych aktorów, świetne kostiumy i wnętrza i samochody.Pojawiają się sceny opisujące autentyczne szanse i ograniczenia fabryki snów (kariera azjatki, rola służącej debilki - jedyna możliwa dla afroamerykanek wtedy i wreszcie gejowska, czasem luskusowa szafa (i młody Rock Hudson). Jeśli serial w całości okaże się dobry to to będzie dość gorzka komedia.
Nie każ mu czekać. Wyślij wiadomość! :serce:
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 13936
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Co oglądam

Post: # 42333Post Nathi »

Jest świetny! Już 6 odcinek oglądam.

Edit: już po.
Awatar użytkownika
Dorian_Gray
Posty: 1811
Rejestracja: 18-07-2018 20:38:15
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Co oglądam

Post: # 42484Post Dorian_Gray »

na lgbtowskim outfilmie:
koreański "Nocny lot"
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 43103Post Senso »

husky

Re: Co oglądam

Post: # 43834Post husky »

"Wygrać dzicz" na netflixie. Ludzie muszą przetrwać w kompletnej dziczy a kto wygra odziedziczy domek na alasce na totalnym odludziu w przepieknym miejscu. Jak by była polska edycja to sie zgłosze, wygram i wypierdalam stąd na zawsze.
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 43837Post Senso »

Ale nasza Alaska to Suwałki, więc możesz wpaść z deszczu pod rynnę.
A na tej prawdziwej z czego będziesz żył, bo Alaska jest jednym z najdroższych miejsca do życia w USA dla zwyklaków?
husky

Re: Co oglądam

Post: # 43840Post husky »

Tam jest szklarnia, ogródek, drewno do ogrzewania jest z lasu. Uprawiał bym warzywa i polował. Tam nie ma sklepów ani nic bo to jest na odludziu w lesie, ludzie którzy przekazują ten dom tak właśnie żyli. Nie musiał bym miec pieniędzy bo i tak bym nigdzie nic nie kupił.
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8909
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Co oglądam

Post: # 43878Post jazzik »

Też lubię te programy o Alasce, np. "Ekstremalna Alaska", "Alaska: ostatni przystanek" albo "W okowach mrozu". Jest też ciekawy program "Warsztat ostatniej szansy", ale to akurat z kanadyjskiego Labradoru, jednak daje pewne wyobrażenie o życiu tych ludzi i ich pomysłowości, przykładowo, w przerobieniu starego pick-upa w coś co pomoże w przetrwaniu zimy, przepijaniu się przez zaspy itd.
Jest w tym coś niesamowitego, ale nie wiem, czy można ot tak wyrwać się z cywilizowanej codzienności i zamieszkać w głuszy. Myślę, że ci ludzie powiedzieliby nam, że marnujemy czas. ;)
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
husky

Re: Co oglądam

Post: # 43881Post husky »

Własnie skonczyłem oglądać, łyknąłem całe. Jazzik mozna wytrwać, ten facet co zbudował ten dom tez był z miasta, dotarł tam sam i przez kilka lat żył sam w lesie i budował dom, potem poznał kobietę i została z nim, przeżyli tam razem sami ponad 30 lat. Były pokazywane ich filmy co sami kręcili na jakimś vhs jak budują i zyją, gadają z niedźwiedziami :P
To nie jest jakiś głupi reality show choć na początku tak wyglądał,ci ludzie sie zestarzeli i chcieli przekazać komuś swoje dzieło.
No i juz iwem ze żadnej innej edycji nie bezie bo oni są jedyni. No i chcieli przekazać parze ludzi a ja nie mam pary :/ więc bym sie nie załapał.
Zajebisci ludzie. I wielka miłość.Podziwiam ich.
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8909
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Co oglądam

Post: # 43887Post jazzik »

Obejrzę sobie później, co ciekawe - pomysł nie jest nowy, pamiętam że była pisarka, która zamierzała przekazać swój dom, choć nie na Alasce, komuś, kto napisze opowiadanie, które ją zachwyci.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
bolevitch
Posty: 4861
Rejestracja: 22-07-2018 14:45:00

Re: Co oglądam

Post: # 43916Post bolevitch »

Wiesław Myśliwski mówił, że jakiś Holender zapisał mu w testamencie majątek...
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8869
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Co oglądam

Post: # 44357Post Walpurg »

Przełączyłem na któryś kanał a tam Botoks Vegi. Po 3 minutach miałem dosyć, zmusiłem się do obejrzenia może jeszcze 2-3 i wyłączyłem.

Wiedziałem, po tym, co czytałem i słyszałem, ze to gówno, ale że aż tak wielkie i śmierdzące? Przecież to obraza dla ludzkiej inteligencji.
żmij
Forumowe Ciacho
Posty: 2400
Rejestracja: 21-07-2018 19:54:52

Re: Co oglądam

Post: # 44363Post żmij »

Pamiętam jaki wkurwiony byłem, że zostałem w kinie zmuszony do obejrzenia zwiastuna jego filmu.
"Uczucie pożądania to ogromna siła, która ma nad tobą całkowitą władzę"
Adam Georgiev, "Planeta samych chłopców"
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11881
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Co oglądam

Post: # 44365Post marcin »

Biorac pod uwage, ze filmy Vegi zawsze bily rekordy ogladalnosci w kinach, to moze nie bedzie nas dziwic, ze narod glosuje na pis.
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
Senso
Posty: 1712
Rejestracja: 20-10-2019 11:02:55
Lokalizacja: Szypułkowe wzgórze

Re: Co oglądam

Post: # 44915Post Senso »

Tylko dla dorosłych dorosłych

https://youtu.be/v63DDvrdz9o

Ludzie są jak liście - to takie akuratne stwierdzenie, pasujące do forum.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8278
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Co oglądam

Post: # 44925Post mike »

Awatar użytkownika
mike
Posty: 8278
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Co oglądam

Post: # 45687Post mike »

BEAT Jestem po pierwszym odcinku jak dla mnie super. Dla tych co lubią ambitne kino europejskie, a nie tylko większość miałkich produkcji Netflixa.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz na żywo drugie podejście NASA wystrzelenia SpaceX w kosmos https://www.youtube.com/watch?v=pMsvr55cTZ0 planowany start na 21:00 naszego czasu
ODPOWIEDZ