Replika

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13456
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Replika

Post: # 60188Post Hebius »

Może z następnym numerem doślą.
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11985
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Replika

Post: # 60195Post marcin »

Upsss...
Dzis przyslali magnes.
Ale...
Okazalo sie ze poprzednio tez byl :oops: koperte otwieralem nad szafka z butami i wpadl mi miedzy buty. Dzis go znalazlem :oops:
Wiec teraz mam dwa :P
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13456
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Replika

Post: # 60199Post Hebius »

Aha.
Czyli nie dość, ze naraziłeś Replikę na dodatkowe koszty, to jeszcze obsmarowałeś niesprawiedliwie.
No super! :D
żmij
Forumowe Ciacho
Posty: 2400
Rejestracja: 21-07-2018 19:54:52

Re: Replika

Post: # 60213Post żmij »

:D :) ;) 8-) :lol: :P :twisted: :mrgreen: :brawa:
"Uczucie pożądania to ogromna siła, która ma nad tobą całkowitą władzę"
Adam Georgiev, "Planeta samych chłopców"
Awatar użytkownika
Czartogromski
Posty: 5873
Rejestracja: 22-07-2018 10:10:25
Lokalizacja: Kufszynek
Kontakt:

Re: Replika

Post: # 60215Post Czartogromski »

Oj. :twisted:
Awatar użytkownika
Czarek90
Posty: 488
Rejestracja: 28-09-2020 16:34:43
Lokalizacja: na piętrze

Re: Replika

Post: # 60368Post Czarek90 »

Walpurg pisze: 29-10-2020 10:09:10 Linus opublikował całe zdjęcie na swoim fanpejdżu
Dziś przyszedł kalendarz.
No i oko jest na czym zawiesić. M.in. na panu lekarzu-ordynatorze :D :oops:
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8916
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Replika

Post: # 60369Post Walpurg »

Właśnie miałem o tym napisać. Też dostałem :D

Panowie lekarze - suuuper. Linus - miodzio. Paweł Tomaszewski - świetnie. Wielkie brawa dla dwóch chłopaków trans.

Rozczarowanie to kijowe zdjęcie Letitki Petit (nawet nie chodzi o penisa, ale ogólnie słabe; zasługuje na lepszy fotos) i Gąsiu, który się zasłonił. Myślałem, ze jest bardziej bezpruderyjny.

Niektórzy nago, ale jednak bez penisów. Może jednak decyduje zasada, że najchętniej pozują ci, którzy mają najwięcej argumentów liczonych w centymetrach? :P

Najgorsze, że przyszły rok ma... 18 miesięcy. Nie wiem jak zniosę tak długi rok :P
Leo

Re: Replika

Post: # 60388Post Leo »

Chyba coś w tym jest, że im więcej cm to tym więcej ekshibicjonizmu w sobie mają właściciele tych centymetrów. :D
Awatar użytkownika
Czarek90
Posty: 488
Rejestracja: 28-09-2020 16:34:43
Lokalizacja: na piętrze

Re: Replika

Post: # 60450Post Czarek90 »

Walpurg pisze: 10-11-2020 22:19:19 Niektórzy nago, ale jednak bez penisów. Może jednak decyduje zasada, że najchętniej pozują ci, którzy mają najwięcej argumentów liczonych w centymetrach? :P
Leo pisze: 11-11-2020 00:06:20 Chyba coś w tym jest, że im więcej cm to tym więcej ekshibicjonizmu w sobie mają właściciele tych centymetrów. :D
Powiem Wam, że na plaży nudystów nie mam problemu z nagością. Żadnego. Bo zrzucając wszystko, co mam na sobie, czuję się częścią natury. xD I mam wszystko w nosie (bo w dupie co najwyżej piasek xD). Ale w kalendarzu bym się już (póki co) wstydził pokazać, wiedząc, że to, ile mam cm, będzie właśnie zaraz komentowane. :P Czy mało, czy dużo, czy odpowiednio tyle albo nie tyle. Taka mała rozkmina, wybaczcie.

A oprócz pary lekarzy, dokładnie – Paweł Tomaszewski, Linus, ale i pan inżynier Darling :diablo:
Bardzo przyjemne ujęcia :D
Żałuję, że nie można nigdzie zdobyć PDFu z poprzednim kalendarzem. Tak kolekcjonersko. :cry:
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8916
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Replika

Post: # 61269Post Walpurg »

No i po tygodniu istnienia kalendarza, zaczyna się szum poza tęczową bańką :P

O parze lekarzy napisały:
Dziennik Bałtycki
https://dziennikbaltycki.pl/dr-maciej-s ... cebook.com

i trójmiejska Gazeta Wyborcza
https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmias ... As4X3Cv1zo

Pod artykułem Wyborczej chyba tylko 1 był negatywny a reszta to zachwyty. Ale gdzieś ktoś się ponoć w środowisku lekarskim oburza.
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8935
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Replika

Post: # 61270Post jazzik »

Żeby się tylko za jakiś czas nie okazało, że straci pracę, bo ktoś uzna, iż to nie do pomyślenia, żeby ordynator w szpitalu im. św. Wojciecha obnosił się nago po gejowskich kalendarzach.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8916
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Replika

Post: # 61271Post Walpurg »

No, np. minister Czarnek, bo Socha jest też kierownikiem katedry na uczelni wyższej.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8305
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Replika

Post: # 62339Post mike »

Skok na kasę. Z tego co patrzyłem cena 79zł, a na tym zdjeciu wygląda tandetnie jak te wszystkie kalendarze w supermarketach po 10zł. Za 79zł to już musi być full wypas premium papier i premium druk i w ogóle jakość wykonania na topie.
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8916
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Replika

Post: # 62342Post Walpurg »

Znam kilka osób, które mają i są bardzo zadowolone. A prenumeratorzy mają dużo taniej. Poza tym to kalendarz - cegiełka.
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11985
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Replika

Post: # 62344Post marcin »

Dla mike´a przeciez wszystko jest za drogie i wszyscy chca go okrasc żadajac za duzo.
Kalendarz Replika powinna zrobic i rozdawac za darmo. I jeszcze pokryc koszty przesylki coby nie narazac majka na wydatek 5 zł.
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8305
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Replika

Post: # 62348Post mike »

Świetnie, że są zadowoleni, jednak nadal nie dowiedzieliśmy się jak wygląda jakość wykonania tego kalendarza - czy jest to poziom tych najtańszych reklamowych, czy też może coś lepszego? Na zdjęciu wklejonym przez Czarka90 to naprawdę wygląda na robione najtańszym kosztem. Nie wiem może to forum ludzi, którzy srają kasą nie robi im różnicy, czy kalendarz jest po 10zł czy 80zł i jaka jest jego jakość. Może niektórzy nie widzieli fajnych kalendarzy jakie można spotkać w empikach i w internecie oraz co to znaczy dobry jakościowo kalendarz, który jest faktycznie warty sporego jak na takie rzeczy wydatku.
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8916
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Replika

Post: # 62350Post Walpurg »

Dla ułatwienia przyjmijmy, że jest zrobiony najtańszym możliwym kosztem a ludzie, którzy go kupili, srają kasą i cena nie gra dla nich roli, gdy Replika prosi a jajka tego czy owego czekają na zobaczenie. W ten sposób zyskamy dwie rzeczy: nie będzie bezsensownej kłótni a ty zaoszczędzisz kasę na dobry jakościowo kalendarz z Empiku, wart sporego wydatku.
Awatar użytkownika
Czarek90
Posty: 488
Rejestracja: 28-09-2020 16:34:43
Lokalizacja: na piętrze

Re: Replika

Post: # 62364Post Czarek90 »

Wiecie co, nigdy nie kupowałem ściennych kalendarzy. Nie miałem takiej potrzeby,
lubię sobie mazać, kreślić w tych książkowych. Ale ten zamówiłem. Z ciekawości.
I z myślą, że wspieram Replikę, o której można wiele powiedzieć, w którą stronę
idzie, o czym pisze, jaka jest jej jakość. Niemniej miałem potrzebę, by się do tego
dorzucić. Przyszło. Estetyka mi odpowiada. Będzie wisieć nad biurkiem w pracowni.
Ale gdyby Replika postawiła na wydanie albumu z – jak to ładnie napisał Walpurg,
jajkami – to chętniej niż w kalendarz na ścianę zainwestowałbym w ciekawe
gejowszczyznowe (!) wydawnictwo z dobrymi, merytorycznymi rozmowami/tekstami.

Ale może nie oczekiwać tego od Repliki, tylko wydać coś takiego samemu? :D
Leo

Re: Replika

Post: # 62365Post Leo »

Kiedyś na forum Komisja ds. Transportu robiła kalendarze, ale były one w adekwatnej tematyce.
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 11985
Rejestracja: 25-07-2018 22:48:12
Lokalizacja: PL

Re: Replika

Post: # 62367Post marcin »

To było dawno i nieprawda :P
Gdy ludzie spotykają się z górami, dzieją się wielkie rzeczy.
(William Blake)
ODPOWIEDZ