Netflix

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8934
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Netflix

Post: # 98276Post jazzik »

Co ona ma uwzględniać? Rozpłakać się na wizji nad biednym oszustem, który sam zgłosił się do heteryckiego programu randkowego, przez jakiś czas tworzył fejkowy związek, wrzucając słit focie na społecznościówki a potem ją stallkował?
https://www.lifeandstylemag.com/posts/c ... r-details/
https://www.usmagazine.com/celebrity-ne ... eline/amp/
Nie starczy, że LGBTQIAP+ celebruje go jako "oszałamiającego i odważnego". :lol:
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
OpusDei
Posty: 172
Rejestracja: 22-07-2018 11:52:17
Lokalizacja: Arlen, TX

Re: Netflix

Post: # 98278Post OpusDei »

Co to za inba?
That's my purse! I don't know you!
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8301
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 98280Post mike »

Taaa bo ona nic nie wrzucała na swoje social media, nie lansowała się na Coltonie i nie chciała z tego "związku" zrobić kapusty. Mnie starczyło obejrzeć ich wspólny wywiad u Kimmela, żeby wiedzieć, że w ściemnianiu uczuć czuła się równie komfortowo co Colton. Tyle, że zachowanie Coltona było wypadkową życia w szafie, strachu przed odrzuceniem przez drużynę sportową, wychowywaniem się w konserwatywnym miasteczku konserwatywnego stanu, praniem mózgu przez katoideologię. Jej zachowanie było wypadkową strachu przed nie zarobieniem hajsu i utratą kariery u boku sławnego kolesia. Ot taka MALUTKA różnica jakościowa.

Jej milczenie nt. seksualności Coltona jest więcej niż znaczące. Wyrachowana to na pewno, też kombinatorka nastawiona na zimną kalkulacje zysków i strat. Być może homofobka.
husky

Re: Netflix

Post: # 98281Post husky »

Jprdl :samoboj: Przeciez nawet tata sie go spytał: skoro jestes gejem to ok tylko czemu dręczyłeś Casey. A on na to: bo skupiałem się na niej a nie na sobie. Ja tam w zyciu nie widziałem typa bardziej skupionego na sobie. Nie broń go bo nie ma czego.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13447
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Netflix

Post: # 98282Post Hebius »

Zebrałem się wreszcie i w ramach nadrabiania zaległości obejrzałem Chłopców z paczki (2020) The Boys in the Band.
Obrazek
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8301
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 98284Post mike »

husky pisze: 28-12-2021 18:04:52 Jprdl :samoboj: Przeciez nawet tata sie go spytał: skoro jestes gejem to ok tylko czemu dręczyłeś Casey. A on na to: bo skupiałem się na niej a nie na sobie. Ja tam w zyciu nie widziałem typa bardziej skupionego na sobie. Nie broń go bo nie ma czego.
Nie muszę go bronić, dokument netflixa zrobił to najlepiej (bez wybielania), w odpowiedzi na nagonkę niektórych mediów oraz homofobicznego heteryctwa kreującego narrację o biednej Casey i złym Coltonie. Jedyne co to wyrażam zdziwinie, że niektórzy na forum LGBT też tę narrację podzielają. Argumenty na obronę Coltona są jak najbardziej go ułaskawiające, razem z Casey stali się ofiarami homofobicznej konserwatywnej ideologii, nawet jeśli Casey zależało tylko na hajsie to mimo wszystko przynajmniej na początkowym etapie myślała, że ma do czynienia z heterykiem, u którego boku ustawi się na całe życie. Jeśli ktoś tego nie rozumie, kto będąc częścią LGBT powinien to rozumieć jak najlepiej, to jakby ogranicza pole do dalszej dyskusji.
husky

Re: Netflix

Post: # 98304Post husky »

Ale ja sie nie wypowiadam jako część lgbt tylko jako ja.
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8934
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Netflix

Post: # 98310Post jazzik »

Nie ma znaczenia, co ona sobie myślała i czy by się ustawiła. On zgłosił się do heteryckiego programu a tym samym zadeklarował się jako hetero, co było oszustwem. Gdyby sytuacja była odwrotna i do Prince Charming z jakąś tam niby gwiazdką sportu jako księciem, zgłosiłby się heteryk, który by został wybrany, to pierwszy byś pisał, jaki z tego heteryka homofob i kutas.
Nie cierpię tych wszystkich pseudo celebrytów i celebrytek udających hetero a potem biegnących do mediów na łzawe coming outy.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
husky

Re: Netflix

Post: # 98311Post husky »

Juz takie cos było że sie ktoś stał heterykiem i Mike sie darł :lol: Nie pamietam dokładnie ale gdzies jest o tym na forum.
W tej sprawie tez nie chodzi tylko o szustwo tylko o to że dręczył i przesladował.
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8934
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Netflix

Post: # 98312Post jazzik »

To prawda, bo tu wchodzi jeszcze w grę stalking. No, ale zaraz się dowiemy, że jako LGBT powinniśmy mu współczuć i bić brawo, bo zamożny dorosły facet wreszcie wykrztusił, że jest gejem. Advocate da mu okładkę na otarcie łez.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
husky

Re: Netflix

Post: # 98313Post husky »

No tylko że on nie wykrztusił tylko zrobił show. Jak by to byl gosc który by naprawde wykrztusił w połowie życia bo wczesniej nie umiał, ale bez kamer i nie dlatego że sie musi przed instagramem oczyscic z zarzutów to bym go pierwszy przytulił
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8934
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Netflix

Post: # 98315Post jazzik »

O takim jak piszesz, to nikt by nie usłyszał.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Netflix

Post: # 98317Post mare »

Aha, to Colton tu uważa, że Husky nie zasługuje na naszą uwagę i cała ta historia to gwiazdorzenie i pokazówka. Nie ukrywam, że częściowo się z nim zgadzam: co z tego, że jest młody i wysportowany, co z tego że (udaje) zagubienie uczuciowe i seksualne, boi się c-o, ujawnienia przed rodziną i tak dalej. Nie można pominąć, że wykorzystał kilka osób i dał oznaki niezrównoważenia psychicznego przez stalking, wszczynanie bójek i niszczenie mienia. Tak, w tym sensie się z Huskim zgadzam: po owocach ich poznacie, a to nie są słodkie owoce.
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
husky

Re: Netflix

Post: # 98318Post husky »

Idz lepiej do kina komuś miejsce zabrać.
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8301
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 98320Post mike »

Dokument netflixa wcale nie wybiela Coltona z tego jak potraktował Cassie, natomiast pokazuje przyczynę zachowania na tle przeszłości, oczekiwań rodziny i otoczenia. Zrobili o nim program, bo to klasyczna klisza krypto z podręcznikowym modelem wyparcia. Czy jak niektórzy by chcieli należy Coltona skreślić? Nie, bo zrozumiał swoje błędy, żałuje sytuacji z Cassie, wyszedł z ukrycia i w końcu żyje jak natura chciała.
husky pisze: 28-12-2021 21:41:42 Juz takie cos było że sie ktoś stał heterykiem i Mike sie darł :lol: Nie pamietam dokładnie ale gdzies jest o tym na forum.
Zupełnie inne zjawiska. Colton nie stał się gejem, jak sam przyznał już od 6 roku życia wiedział, że jest homo. Oboje z jazzik straciliście głowy dla wielce poszkodowanej, prześladowanej Cassie, która patrząc na słit focie ma się świetnie https://www.instagram.com/cassierandolph/

Oraz sama poprosiła sąd o wycofanie zakazu zbliżania się Coltona.

Ponadto:
Colton Underwood told the outlet: “Today Cassie asked the court to dismiss the temporary restraining order against me. The two of us were able to reach a private agreement to address any of Cassie’s concerns. I do not believe Cassie did anything wrong in filing for the restraining orders and also believe she acted in good faith. I appreciate everyone’s respect for privacy regarding this matter.”
https://pagesix.com/2020/11/04/cassie-r ... underwood/
husky

Re: Netflix

Post: # 98321Post husky »

Nie mówie że skreslić tylko że w to nie wierzę.
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Netflix

Post: # 98322Post mare »

No nie wiem, opisywane tu zachowania (stalking, bójki, niszczenie mienia) to łamanie prawa. Wybaczanie wszystkiego od tak, bo «ma problemy» też nie jest ok.
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
husky

Re: Netflix

Post: # 98323Post husky »

To przestań uprawiac stalking skoro to łamanie prawa
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8301
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Netflix

Post: # 98324Post mike »

mare pisze: 28-12-2021 23:06:29 No nie wiem, opisywane tu zachowania (stalking, bójki, niszczenie mienia) to łamanie prawa.
Dramatyzujesz. Husky też zniszczył jakąś tam duperelkę komuś w ogródku. Dogadali się, spłacił w systemie ratalnym, a jeszcze potem chceili się z nim dymać (chyba). Jak widać wszystko (no prawie) może mieć swój szczęśliwy finał. Tak też się stało w przypadku Coltona.
mare pisze: 28-12-2021 23:06:29 Wybaczanie wszystkiego od tak, bo «ma problemy» też nie jest ok.
Sugerujesz, że Colton sobie tego nie PRZEPRACOWAŁ? :D
Awatar użytkownika
mare
Posty: 4068
Rejestracja: 29-07-2018 10:05:46

Re: Netflix

Post: # 98326Post mare »

Że co? Dalej twierdzisz, że szykanuję jakiegoś Twojego otyłego kolegę? :shock:

Dodam jeszcze, że na szczęście ten epizod ze śledzeniem ruchów dziewczyny to w sumie pypeć. Amerykanie mają tendencję do wyolbrzymiania takich spraw. Oboje są młodzi, mają całe życie przed sobą, ta sprawa nie będzie miała większego wpływu na ich dalsze losy.

W znacznie gorszej sytuacji jest ta pastorzyca, która zdała sobie sprawę w bardziej zaawansowanym wieku, że jest kobietą, przez co wywróciła do góry nogami życie swojej dotychczasowej rodziny.
mike pisze: 28-12-2021 23:15:39
mare pisze: 28-12-2021 23:06:29 Wybaczanie wszystkiego od tak, bo «ma problemy» też nie jest ok.
Sugerujesz, że Colton sobie tego nie PRZEPRACOWAŁ? :D
:lol: :tak: :tak:
Pod konarami kasztana,
Pan zablokował mnie,
a ja Pana.
ODPOWIEDZ