Eurovision Song Contest

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13583
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183738Post Hebius »

A ta Luna ma jakieś programowe nawiązanie do Harry'ego Portera?
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10870
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183752Post gaynau »

mike pisze: 07-05-2024 19:48:56 To już dziś o 21:00 epicki fail keczupowej księżniczki!

Stream na żywo można oglądać tutaj https://www.youtube.com/watch?v=dB5DuvK5UQU

Spoiler alert! Wygląda na to, że będzie się ratować scenografią oraz rekwizytami :D
Obrazek
Scenografia była okropna, połowę piosenki za nią zaśpiewali.
Mnie podobał się tylko końcowy taniec 3 zamaskowanych postaci.

Jeżeli Chorwacja nie będzie w trójce...

Ukraina nadal bazuje na wojnie (ale występ dobry, dużo lepszy od tych, którzy poprzednio wygrali).

Irlandia zjawiskowa (avada kedavra) 😅

Niemiec świetny.

No i Serbia, jak zawsze wysoki poziom.
Awatar użytkownika
Shane82
Posty: 5085
Rejestracja: 31-03-2016 13:57:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183754Post Shane82 »

Nie oglądałem w TV tylo teraz jakiś artykuł na ten temat i jest jakiś występ Finów. Goły chłop na scenie i nikt tego tu jeszcze nie wspomniał, szok.
Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego - Benjamin Franklin
Ci którzy rezygnują z wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich - Thomas Jefferson
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10870
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183755Post gaynau »

Nie było żadnego gołego chłopa. Tylko dupę było widać.
Awatar użytkownika
kaylan
Posty: 174
Rejestracja: 27-01-2019 14:05:04
Lokalizacja: z zaswiatow

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183760Post kaylan »

Wczoraj mnie naszła ciekawość po przeglądaniu instagrama skąd u gejów taka fascynacja tym wątpliwej jakości konkursem, wręcz jaranie się nim połączone z celebracja i imprezami z wspólnym oglądaniem. Czy istnieje jakaś korelacja między orientacja a gustem festiwalowo-muzycznym i jezeli tak to dlaczego? Ponieważ ani ja ani mój chłopak ani kolega gej z którym z uwagi na jego zainteresowania psychologiczne uskuteczniam takie rozkminy ani nie podpadamy pod ten stereotyp ani nie mamy dobrej hipotezy to może na forum jakieś ciekawe wyjaśnienie się znajdzie 8-)
Awatar użytkownika
Shane82
Posty: 5085
Rejestracja: 31-03-2016 13:57:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183769Post Shane82 »

Moda? Może po wygranej Conchita Wurst.
Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego - Benjamin Franklin
Ci którzy rezygnują z wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich - Thomas Jefferson
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 14111
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183774Post Nathi »

gaynau pisze: 08-05-2024 09:56:33 Nie było żadnego gołego chłopa. Tylko dupę było widać.
Nawet dupy, przecież miał gacie w kolorze cielistym. Aktor na Oscarach miał tak samo, a wszyscy, że goły.

Ja oglądałem całą :oops: jeszcze z kolegami gejuchami i na messengerze z gejuchami z Polski :oops:
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13583
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183779Post Hebius »

Nathi mnie ubiegł. Żadnej gołej dupy nie było, więc i powodu do ekscytacji brak. Tego jednego Fina wczoraj obejrzałem. Do polowy klipu, bo więcej nie dałem rady. Ani na czym ucha zawiesić, ani oka - nuda.
Awatar użytkownika
Shane82
Posty: 5085
Rejestracja: 31-03-2016 13:57:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183786Post Shane82 »

To ja jestem ślepy albo wszędzie widzę kutasy😂
Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego - Benjamin Franklin
Ci którzy rezygnują z wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich - Thomas Jefferson
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10870
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183788Post gaynau »

Hebius pisze: 08-05-2024 14:41:16 Nathi mnie ubiegł. Żadnej gołej dupy nie było, więc i powodu do ekscytacji brak. Tego jednego Fina wczoraj obejrzałem. Do polowy klipu, bo więcej nie dałem rady. Ani na czym ucha zawiesić, ani oka - nuda.
a wlasnie, ze byla gola dupa
https://youtu.be/eXvdKgO2Acw?si=RAZ4-mKaYniOhGvi&t=58
kaylan pisze: 08-05-2024 11:23:42 Wczoraj mnie naszła ciekawość po przeglądaniu instagrama skąd u gejów taka fascynacja tym wątpliwej jakości konkursem, wręcz jaranie się nim połączone z celebracja i imprezami z wspólnym oglądaniem. Czy istnieje jakaś korelacja między orientacja a gustem festiwalowo-muzycznym i jezeli tak to dlaczego? Ponieważ ani ja ani mój chłopak ani kolega gej z którym z uwagi na jego zainteresowania psychologiczne uskuteczniam takie rozkminy ani nie podpadamy pod ten stereotyp ani nie mamy dobrej hipotezy to może na forum jakieś ciekawe wyjaśnienie się znajdzie 8-)
miliony ludzi w europie i na swiecie ogladaja - same pedaly?
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 13583
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183792Post Hebius »

To tutaj masz identycznie gołą dupę:
Obrazek
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8350
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183800Post mike »

Miał na sobie stringi było widać gołą dupę, przód miał zakryty, jednak dawali specjalnie takie ujęcia żeby dla widza wyglądało, że ma gołego fiuta, który jest zakrywany przedmiotami i rękami tancerzy.

W pierwszym finale najlepiej wypadła Australia https://www.youtube.com/watch?v=Wzpp6996QdI
Wielka Brytania z bardzo udanym występem, mimo, że piosenka jak i teledysk nie podobają mi się https://www.youtube.com/watch?v=kiIhvA2Ozzk

w ogóle było kilka wykonów, gdzie reprezentacje wypadły lepiej niż teledysk i na odwrót



gaynau pisze: 07-05-2024 23:37:33 Scenografia była okropna, połowę piosenki za nią zaśpiewali.
Mnie podobał się tylko końcowy taniec 3 zamaskowanych postaci.
Jeżeli Chorwacja nie będzie w trójce...
Ukraina nadal bazuje na wojnie (ale występ dobry, dużo lepszy od tych, którzy poprzednio wygrali).
Irlandia zjawiskowa (avada kedavra) 😅
Niemiec świetny.
No i Serbia, jak zawsze wysoki poziom.
Dawtona oszukała nawet ze scenografią, bo ten czerwony konik nie był prawdziwy. Wg. medialnych relacji po ogłoszeniu wyników uciekła płakać w odosobnione miejsce, uniknęła konfrontacji z pytaniami dziennikarzy. Dziewczynka dostała swoją pierwszą w życiu lekcję moralności może teraz sobie uświadomi, że jednak nie wszystko da się kupić, a tym bardziej ludzi trudniej oszukać na pic na wodę fotomontaż.

Grubasek z Niemiec fajny głos taki drugi Sam Smith.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 8969
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183804Post jazzik »

To Steczkowska, Justyna Steczkowska, chciała jechać na Eurowizję? Nie wiedziałam, że uruchomili edycję Senior. 🤣
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
Avril
Posty: 107
Rejestracja: 13-05-2023 00:42:52
Lokalizacja: Wlkp

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183812Post Avril »

gaynau pisze: 07-05-2024 23:37:33
Jeżeli Chorwacja nie będzie w trójce...

Irlandia zjawiskowa (avada kedavra) 😅

Niemiec świetny.
Tomek uwielbia Chorwację. Trzeba przyznać, że audio i live to sklonowany wokal. Szok :shock: Co nie zmienia faktu, że to mocna inspiracja Karija z 2023.
Wczoraj włączyłem akurat na piosence Luny i... tego nie dało się słuchać :? Wyłączyłem to w pieron :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 14111
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183820Post Nathi »

Chorwacja wczoraj była najlepsza.
Smsa wysłałem :mrgreen:
Awatar użytkownika
gaynau
Posty: 10870
Rejestracja: 10-07-2019 20:49:00
Lokalizacja: Berlin

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183832Post gaynau »

Avril pisze: 08-05-2024 18:41:16 Tomek uwielbia Chorwację.
niech do mnie napisze!:C

wizualnie jednak wole Irlandie, cos doskonalego:D
Awatar użytkownika
mike
Posty: 8350
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183849Post mike »

Kaleen liczę na Ciebie! https://www.youtube.com/watch?v=cIMQP4AaIRY <--- najnowsza próba sprzed 2 godzin widać większość widzów już na swoich miejscach w arenie MALMÖ

...vs poprzednia próba sprzed tygodnia https://www.youtube.com/watch?v=L4r_Dr-T-9A

super choreo jestem dobrej myśli i dobrze że zmieniła kostium na nowy bardziej odjechany włosy w kucyk też na plus vs wcześniej rozpuszczone

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorian_Gray
Posty: 1827
Rejestracja: 18-07-2018 20:38:15
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183924Post Dorian_Gray »

kaylan pisze: 08-05-2024 11:23:42 Wczoraj mnie naszła ciekawość po przeglądaniu instagrama skąd u gejów taka fascynacja tym wątpliwej jakości konkursem, wręcz jaranie się nim połączone z celebracja i imprezami z wspólnym oglądaniem. Czy istnieje jakaś korelacja między orientacja a gustem festiwalowo-muzycznym i jezeli tak to dlaczego? Ponieważ ani ja ani mój chłopak ani kolega gej z którym z uwagi na jego zainteresowania psychologiczne uskuteczniam takie rozkminy ani nie podpadamy pod ten stereotyp ani nie mamy dobrej hipotezy to może na forum jakieś ciekawe wyjaśnienie się znajdzie 8-)
Dobre pytanie. Mnie też to zastanawia.

Ostatni raz jarałem się Eurowizją w podstawówce. :lol:
Potem był rock, metal, blues a ostatnio jazz. :twisted:
Awatar użytkownika
Walpurg
Posty: 8952
Rejestracja: 22-07-2018 17:59:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183930Post Walpurg »

Nie oglądam i kojarzę to głównie z żalami, że znowu nas skrzywdzono. No i może o to chodzi. Podstawą naszej bogoojczyźnianej religii narodowej jest przecież resentyment i poczucie skrzywdzenia przez innych.
Awatar użytkownika
Shane82
Posty: 5085
Rejestracja: 31-03-2016 13:57:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Eurovision Song Contest

Post: # 183933Post Shane82 »

Za to izraelitów publika wygwizdała co organizatorzy próbowali ukryć.
Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego - Benjamin Franklin
Ci którzy rezygnują z wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich - Thomas Jefferson
ODPOWIEDZ