Filmy/Seriale LGBT

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 14776
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 195238Post Hebius »

Sznur jest na podstawie autentycznej zbrodni.
Scenariusz bazuje na brytyjskiej sztuce Patricka Hamiltona, opartej na historii morderstwa dokonanego przez Leopolda i Loeba w Chicago w 1924 roku.
– Jakże mogę wymagać, żeby on, będąc o tyle wyższym ode mnie, znajdował jakąkolwiek w moim towarzystwie przyjemność? Nie byłażby to szalona z mej strony pretensja?
Awatar użytkownika
mike
Posty: 9163
Rejestracja: 26-05-2019 23:22:28
Lokalizacja: outer space

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 195243Post mike »

Jeżeli w rzeczywistości było jak na filmie to wiele zdarzeń pozbawionych jest logiki. Chować ciało do skrzyni w głównym salonie, a potem zapraszać gości? Którzy to zaczynają węszyć zbrodnię i na tę skrzynię podejrzliwie się patrzeć :D Także poza tym, że być może w remake'u pokażą gorące intymne sceny to mam nadzieję, że fabularnie film zostanie lepiej zrealizowany. Stara wersja to taki komedio-dramat, a w założeniu miał być dreszczowiec z prawdziwego zdarzenia.
Awatar użytkownika
Hebius
Posty: 14776
Rejestracja: 18-07-2018 12:20:10
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Filmy/Seriale LGBT

Post: # 195246Post Hebius »

Z pobieżnej lektury hasła na Wikipedii wynika raczej, że rzeczywista zbrodnia (przez moment określana w USA jako zbrodnią stulecia) ma tyle wspólnego z tą filmową, że w obu przypadkach dwóch chłopców zabiło innego chłopca.
https://en.wikipedia.org/wiki/Leopold_and_Loeb
– Jakże mogę wymagać, żeby on, będąc o tyle wyższym ode mnie, znajdował jakąkolwiek w moim towarzystwie przyjemność? Nie byłażby to szalona z mej strony pretensja?
ODPOWIEDZ