Właśnie byłem w kinie

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Elfin
Posty: 878
Rejestracja: 27-02-2024 00:43:29
Lokalizacja: Polska

Re: Właśnie byłem w kinie

Post: # 195326Post Elfin »

Może nie w kinie, w sali, ale on-line (jak ktoś ma projektor i dużą ścianę czy ekran oraz dobry system nagłośnienia to takie mini kino, prawie jak DKF, ma) można obejrzeć sporo filmów Almodovara. Wiem, można je obejrzeć też za darmoi na CDA lub chomikuj, ściągnąć z torentów itp., ale może są osoby, które nie mają problemu z płaceniem za kulturę i uczestnictwo w niej (ja wolę zapłącić za dostęp niż szukać po torentach, ale inni mogą mieć inaczej).
Nowe Horyzonty na VOD pozyskały nowe licencje we współpracy z dystrybutorami z innych krajów i voilá!

https://www.nowehoryzonty.pl/vod-ind.s?c=1203
Kocham cię życie nad życie!
Awatar użytkownika
Nathi
Posty: 15209
Rejestracja: 14-04-2019 19:03:47
Lokalizacja: PL/FR

Re: Właśnie byłem w kinie

Post: # 195414Post Nathi »

Podobno nowy Joker porażka, był ktoś?
Bardzo słabe otwarcie w USA, tylko 40 mil. w weekend i bardzo słabe noty.
Awatar użytkownika
jazzik
Posty: 9306
Rejestracja: 18-07-2018 22:26:03

Re: Właśnie byłem w kinie

Post: # 195560Post jazzik »

Mam zamiar zaryzykować w przyszłym tygodniu i pójść do kina, choć myślę, że nie będzie to najgorszy film z uniewrsum DC, jaki widziałam.
"Nie bój się doskonałości. – Nigdy jej nie osiągniesz." Salvador Dali
Awatar użytkownika
Achim
Posty: 1347
Rejestracja: 13-07-2019 19:29:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Właśnie byłem w kinie

Post: # 195677Post Achim »

Z cyklu " Sztuka na ekranie " w Erze Nowe Horyzonty "Andy Warhol. Amerykański sen", słowacki dokument w reżyserii Ľubomíra Jána Slivki. Autorzy filmu przypominają korzenia artysty, jego pochodzenie etniczne i społeczne, związki z rodziną i drogę na szczyt. Mnóstwo faktów dla nas do tej pory nieznanych. Mocna relacja z matką, cytaty w Warhola aktualne i dziś.
Es gibt ein Leben und ich lebe es . Romy Schneider.
ODPOWIEDZ